TRAGEDIA W STANISŁAWICACH. NIE ŻYJE 2. MŁODYCH LUDZI

Autor , 18.10.2013, 11:34

W Stani­sła­wicach gm. Kozienice w wypadku BMW zginęło dwóch młodych mężczyzn, miesz­kańców Stanisławic.

O 2:05 dyżurny KPP w Kozie­nicach otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym do którego doszło w Stani­sła­wicach gm. Kozienice. Kierujący, jadąc ze Stani­sławic do Kozienic najpraw­do­po­dobniej stracił panowanie nad BMW, którym podróżował wraz z pasażerem . Auto uderzyło w  ogrodzenie posesji następnie w słup trakcji energe­tycznej . BMW złamało się na pól. Mężczyźni ponieśli śmierć na miejscu.
Kozienicka policja apeluje o zachowanie wszelkich środków ostrożności, zmienna pogoda, spadające liście, szybko zapadający zmrok mogą pogorszyć warunki jazdy. Bądźmy ostrożni. (na podstawie komunikatu KWP Radom)
Tyle zostało z przodu BMW…

wypadek_wrak06

… i z tyłu

wypadek_007


Zdjęcia z miejsca tragedii. Fot. Tygodnik OKO

wypadek_9054

Ekipa PGE kończy montaż nowego słupa, w identyczny wbiło się BMW. Energetycy do tej pory widzieli takie zniszczone słupy ale przez tiry lub ciężarówki.

wypadek_9063

Siła uderzenia była tak duża, że elementy samochodu i części płotu rozrzucone zostały na odległość kilku­dzie­sięciu metrów. W budynek widoczny w tle wbił się zawias z furtki.

wypadek_9058

13 komentarzy

#1pikoPaździernik 18, 2013, 10:24 pm

Rety, ile oni jechali 200 przez tą wioskę

#2miesz­kaniec stanisławicPaździernik 19, 2013, 11:13 pm

na 200 sie licznik zatrzymał.

#3kolegaPaździernik 20, 2013, 9:45 am

(do autora tego artykułu ) skoro byłeś na miejscu tragedii i robiłeś(aś) zdjęcia , to gdzie był ten betonowy płot , bo ten co został zniszczony był drewniany z betonowymi słupkami , rada na przyszłość żebys droga hieno urzywał mózgu w końcu po coś jest …

    #4Edmund KordasPaździernik 20, 2013, 11:30 am

    Taka była treść komunikatu KWP w Radomiu. Fakt nie ma tam betonowego ogrodzenia, nasz reporter był tam gdy energetycy zakończyli stawianie nowego słupa. I tyle w temacie drogi kolego, a czy były słupki czy płot, to już nieważne. Dwóch druhów nie stawi się już na zbiórkę.

#5damaPaździernik 20, 2013, 10:47 am

licznik nie zatrzymał się na 200!!! Ludzie puścili plotę i teraz każdy tą głupotę powtarza. Zasta­nówcie się co wypisujecie.

#6PiterPaździernik 20, 2013, 11:13 am

Brawa dla kierowcy.

#7AdiPaździernik 20, 2013, 3:44 pm

Słupy między płotkami były betonowe i to w nie walnęli

#8BratPaździernik 20, 2013, 8:27 pm

Panie wielki redaktorze dziękujemy bardzo za udzielanie "szczerych informacji" na temat wypadku w którym zginęli nasi synowie, bracia, koledzy na prawdę aż serce się kraje gdy od osób 3-​​cich dowiaduję się ''jak to było na prawdę'' aż żal pomyśleć że jest pan takim bezmózgiem by opowiadać ludziom jak wyglądały ciała po wypadku, w jakich okolicz­no­ściach to się wydarzyło… droga hieno kozie­nickiego oka .… weź się czasem zamknij zanim puścisz famę która może kogoś zranić doszczętnie… pomyślałeś może o tym co by było gdyby się dowie­dzieli o tych plotkach rodzice Łukasza lub Jacka ?! gdyby to ode mnie zależało już dawno straciłbyś pracę… bez prawa wykonywania zawodu…
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki, wieków amen. [*]

    #9Edmund KordasPaździernik 20, 2013, 10:21 pm

    Wiem w jakim towarzystwie i z kim, rozma­wiałem prywatnie na ten temat i kto jakie opinie, wątpliwości czy pytania wypowiadał na ten temat.
    Nie odpowiadam natomiast za to, kto i jak przekazuje, przekręca moje słowa lub dodaje jeszcze coś "od siebie" . NIGDZIE, czy to w oficjalnej rozmowie czy na tej stronie nie pozwoliłem sobie na opinie, które mi się przypisuje. A chłopaków po prostu żal, bez względu na to jak i dlaczego tak się stało.

#10BlankaPaździernik 22, 2013, 11:36 am

Aż żal czytać, co niektórzy z Was wypisują i jak obraź­liwych słów używają.… Tragedia się stała wielka, ale nie obrażajcie innych na forum.… . Szczerze współ­czujemy rodzinie, znajomym, bo to wielka tragedia, ale wypisywanie wszelkich obelg pod adresem innych nie jest stosowne.… Szanujmy siebie nawzajem, a przede wszystkim zachowajmy rozsądek, łączmy się w cierpieniu z rodzinami poszko­do­wanych.… Życia niestety im nie wrócimy, ale jedyne co możemy zrobić to pomodlić się za dusze zmarłych i za ich rodziny przeży­wające teraz wielką traumę.…. Wypisywanie obelg w niczym nie pomoże, to nie złagodzi bólu po tak wielkiej stracie.….

#11lazaaaPaździernik 22, 2013, 4:02 pm

jakby 100 jechali to samochod tak by nie wygladal i slupa energe­tycznego by nie skosili

#12kolega 2Październik 22, 2013, 7:53 pm

Panie Edmundzie. Bardzo bym prosił aby zainte­resował się pan raczej tym co się zdarzyło po wypadku i opisał prace policji i służ medycznych nie zważając na okoliczności wypadku i wyjaśnił jak to możliwe ze czapka jednej z ofiar wraz ze szczątkami jego głowy została pozostawiona na miejscu wypadku i została znaleziona przez kolegów chłopaków którzy zginęli. Policjanci poinfor­mowani przez nich o tym po przyjeździe zgodnie stwierdzili,że pewnie psy musiały rozwłóczyć… bardzo proszę pomyśleć o artykule na temat przeszkolenia służb, które zajmują się takimi wypadkami.

Dodaj swój komentarz:

Imie:
E-mail:
Strona:
Komentarz:

Inne artykuły w tej kategoriiidź do strony głównej

KIERMASZ LGD

KIERMASZ LGD

W sobotę w sali SM w Kozie­nicach odbył się Festyn rodzinny: Wielkanocne Tradycje.

Dzieje się w Pionkach !

Dzieje się w Pionkach !

Turniej o puchar burmistrza miasta Pionki   Na fot.   Od lewej sędzia Marek Niedź­wiecki, zwycięzca turnieju Igor Kowalski, Dyrektor MCKiB Bożena Nakoneczna Na fot. Od lewej sędzia turnieju Marek Niedź­wiecki,  zdobywca drugiego miejsca Jakub Skiba, dyrektor MCKiB Bożena Nakoneczna Na fot. Od lewej sędzia Marek Niedź­wiecki, najlepszy pionkowski junior Szymon Buba, dyrektor MCKiB Bożena Nakoneczna Na

PIŁKARSKA WIOSNA

PIŁKARSKA WIOSNA

IV LIGA Kozienice bez porażki na wiosnę: ENERGIA KOZIENICE — KS KONSTANCIN 3:1 (1:0) MAZOWSZE GRÓJEC — ZWOLE­NIANKA ZWOLEŃ 1:0 (0:0) LIGA OKRĘGOWA Warka liderem: LEGION GŁOWACZÓW — KP STANI­SŁAWICE 4:0 (1:0) fot. OKO fot. : na pierwszym planie zmarznięci i niepo­cieszeni fani KP Stani­sławice RADOMIAK II RADOM — KS WARKA 0:3 (0:1) PROCH PIONKI — JODŁA JEDLNIA-​​​​LETNISKO 2:0 (1:0) Bramki: Pryciak (10'-karny), Alot (85') fot.(OKO) poniżej:

PECHOWY JÓZEF ?! — czyli perypetie burmistrza Śmietanki na Izbie przyjęć…

PECHOWY JÓZEF ?! — czyli perypetie burmistrza Śmietanki na Izbie przyjęć…

inf. własna.20.03.2015 Bycie osobą publiczną to "nie je bajka" jak mawiano jeszcze w XX wieku. Ostatnimi czasy przekonuje się o tym najważ­niejszy sołtys gminy Kozienice. Wygląda na to, że nie warto było przerywać postu na Św. Józefa. Wczoraj wieczorem burmistrz Śmietanka dostarczony został na izbę przyjęć kozie­nickiego szpitala powia­towego z raną ciętą głowy. Według opinii osób obecnych na

Pionki.Remont tylko…

Pionki.Remont tylko… "do połowy"

Połowa tego terenu należy do miasta, druga do prywatnego przed­się­biorcy z Radomia, który właśnie postanowił, że weźmie się za remont chodnika. W środę zostały zniszczone do połowy znajdujące się w tym miejscu gazony i rozebrane płyty chodnikowe, a dziś… więcej możecie przeczytać na stronie: www​.riposta​pionki​.pl  

czytaj więcej
Miejsce na Twoją reklamę w formacie 468px szerokości na 60px wysokosci.

Kontakt do redakcji

Tygodnik OKO
Redakcja i Biuro reklamy
26-900 Kozienice, ul. Konstytucji 3 Maja 3
Tel./fax.: 48 614 22 52, mobie: 512 495 193

Wydawca i red. naczelny:
Edmund Kordas

Sieci społecznościowe

Popularne kategorie

© 2013 Tygodnik OKO