Szkolny karmnik - zima 2017

  • 15.05.2017, 13:46 (aktualizacja 15.05.2017 14:09)
  • Red./Z. ds. KPK
Szkolny karmnik - zima 2017 red.
15 maja w sali kameralnej CKA odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w 24 konkursie "Szkolny karmnik". Już blisko ćwierć wieku Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych – Zespół ds. Kozienickiego Parku Krajobrazowego krzewi wśród najmłodszych wiedzę ekologiczną oraz szacunek do przyrody.

W konkursie wzięło udział 31 placówek. Jury przydzieliło siedem nagród i dziewięć wyróżnień w trzech kategoriach, tj. przedszkoli, szkół podstawowych i placówek osób niepełnosprawnych. Prócz pamiątkowych dyplomów finaliści mogli liczyć na atrakcyjne nagrody: aparaty fotograficzne, lornetki, książki - wszystko co może przydać się przy poznawaniu ptaków. 

Oto lista nagrodzonych i wyróżnionych:

NAGRODY w I grupie (przedszkola):
I miejsce
dla Publicznego Przedszkola nr 1 w Zwoleniu w składzie: Igor Ciupak, Julia Koza, Fabian Kurek, Milena Kusyk, Filip Matras, Iga Molendowska, opiekunka - p. Małgorzata Pawlik-Paduch.

II miejsce dla Przedszkola nr 2 „Lipowy Zakątek” w Pionkach w składzie: Marcel Burkat, Ksawery Cieślik, Anna Drab, Nadia Góra, Bartosz Pastuszka, Dawid Skowron, opiekunka - p. Edyta Wójcik.
III miejsce dla Publicznego Przedszkola nr 1 „Pod Topolą” w Kozienicach w składzie: Natalia Mucha, Julia Kurek, Maja Pastwa, Liwia Wawrzak, Zofia Boryczka, Maja Staromłyńska, opiekunka - p. Agnieszka Babula.


WYRÓŻNIENIA w I grupie (przedszkola): 

dla Publicznego Przedszkola nr 1 w Pionkach w składzie: Oskar Słowik, Antonina Gębczyk, Oskar Ciupiński, Blanka Nadolska, Igor Pyrka, Kornelia Jaraszek, opiekunka – p. Bożena Lenarczyk.
dla Publicznego Przedszkola nr 2 w Kozienicach w składzie: Igor Gajda, Olga Grabowska, Szymon Grabowski, Gabriela Woźniak, Zofia Zatorska, Adam Zembak, opiekunka – p. Barbara Banasiewicz.
dla Publicznego Przedszkola nr 3 w Kozienicach w składzie: Hanna Modelewska, Weronika Dróżdż, Wiktor Popis, Olga Staluszka, Iwan Traczyk, Igor Grzyb, opiekunka – p. Beata Gniwek-Głowicka.
dla Publicznego Przedszkola nr 4 w Kozienicach w składzie: Dawid Strzelczyk, Cezary Strzelczyk, Iga Strąg, Maja Sałek, Tymon Szarawarski, Zofia Gazda, opiekunka – p. Krystyna Gorzkowska.

NAGRODY w II grupie (szkoły podstawowe):
I miejsce dla Publicznej  Szkoły Podstawowej w Jaroszkach w składzie: Anna Sułek, Jakub Jaroszek, Kacper Wolski, Natalia Blicharska, Natalia Jarzyńska, Nina Wolska, opiekunka – p. Anna Winiarska.
II miejsce dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Suskowoli w składzie: Krystian Pachocki, Zuzanna Bukowska, Wiktoria Abramowicz, Marlena Mazur, Patryk Szlachcic, Filip Jarząbek, opiekunka – p. Katarzyna Grabowska-Adamiec.
III miejsce dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Głowaczowie w składzie: Hanna Stępień, Maja Filipiak, Zuzanna Wieczorek, Amelia Kocyk, Maja Węsek, Nina Górka, opiekunka – p. Wioletta Sochar.

WYRÓŻNIENIA w II grupie (szkoły podstawowe):
dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pionkach w składzie: Nikola Grabowska, Antonina Jaszewska, Oliwier Kobyłka, Wiktor Strzeżek, Grzegorz Warzecha, Hanna Wrochna, opiekunka – p. Monika Płachta-Ruba.
dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Bogucinie w składzie: Paweł Kowalski, Patryk Mąkosa, Rafał Rojek, Maja Strzelecka, Oliwia Mąkosa, Zuzanna Świątek, opiekunka – p. Mariola Gębska.
dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Natolinie w składzie: Adam Sowa, Zuzanna Stachowicz, Kacper Gromski, Marcin Banaszek, Lena Dziadura, Zuzanna Wiśniewska, opiekunka – p. Anna Suchowska.

NAGRODY w III grupie (placówki pobytu dziennego dla osób niepełnosprawnych):
I miejsce dla Szkoły Specjalnej przy Zespole Szkół w Pionkach w składzie: Krystian Lis, Krystian Mazanek, Piotr Kozłowski, Ewelina Poprawa, Anna Płaza, Adrian Płaza, opiekunka – p. Dorota Kęska.

WYRÓŻNIENIA w III grupie (placówki pobytu dziennego dla osób niepełnosprawnych):
dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Pionkach w składzie: Hubert Żak, Daniel Gnyś, Justyna Babula, Anastazja Bańkowska, Łukasz Molenda, Łukasz Knapiński, opiekunka – p. Małgorzata Wróblewska.
dla Warsztatów Terapii Zajęciowej w Pionkach w składzie: Magdalena Sosnowska, Aldona Korycka, Sebastian Wójcik, Dominik Gałek, Malwina Lipska, Grzegorz Bąk, opiekunka – p. Aleksandra Płachta. 

Organizatorem imprezy jest Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych – Zespół ds. Kozienickiego Parku Krajobrazowego przy współudziale Kozienickiego Domu Kultury im. B. Klimczuka oraz Nadleśnictwa Kozienice, Nadleśnictwa Radom, Nadleśnictwa Zwoleń. 

Nagrody ufundowali: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych.

Wyróżnienia ufundowali: Nadleśniczy Nadleśnictwa Kozienice, Nadleśniczy Nadleśnictwa Radom, Nadleśniczy Nadleśnictwa Zwoleń, Burmistrz Miasta Pionki, Burmistrz Zwolenia, Wójt Gminy Garbatka-Letnisko, Wójt Gminy Jedlnia-Letnisko.

Red./Z. ds. KPK
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe