Rajd szlakami Parku

  • 20.09.2017, 09:14 (aktualizacja 20.09.2017 09:17)
  • Mat. organizatorów
Rajd szlakami Parku Mat. organizatorów
V Rajd rowerowy szlakami Kozienickiego Parku Krajobrazowego pod hasłem "Krajobraz dziedzictwa - dziedzictwo krajobrazu" już za nami. Mimo bardzo nieciekawych prognoz na starcie pojawiło się 70 uczestników. Tradycyjnie już po rejestracji i założeniu koszulek peleton wyruszył na prawie 30 kilometrową trasę. 

Mieliśmy sporo szczęścia. Największy deszcz spotkał nas podczas odpoczynku przy ścieżce "Śródborze". Po nabraniu sił ruszyliśmy w dalszą trasę myśląc już o kiełbaskach i ogrzaniu się przy ognisku. Po posiłku uczestnicy rajdu wzięli udział w konkursach wiedzy. Pytania i zadania konkursowe dotyczyły bartnictwa i pszczelarstwa, które na terenie Puszczy Kozienickiej są jednym z elementów naszego dziedzictwa kulturowego. Uczestnicy rajdu odjeżdżając zapowiedzieli chęć udziału w rajdzie również w następnym roku. Był to dobrze  spędzony czas w  miłym towarzystwie. 

Składamy podziękowania dla instytucji które wsparły nasz rajd : Starostwu Powiatowemu w Radomiu za ufundowanie koszulek, Urzędowi Miasta Pionki za ufundowanie nagród rzeczowych oraz Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach za przygotowanie plakatów i ufundowanie poczęstunku.

Serdeczne podziękowania składamy funkcjonariuszom z Komisariatu Policji w Pionkach za zabezpieczenie przejazdu uczestników rajdu przez drogi publiczne.

Mat. organizatorów
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe