"Witamy w piekle", czyli otrzęsiny w CKZiU w Nowej Wsi

  • 6.11.2017, 11:38 (aktualizacja 06.11.2017 11:56)
  • Mat. organizatorów
Mat. organizatorów
30 października w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi odbyły się zabawy z okazji przyjęcia uczniów klas pierwszych do społeczności szkolnej, czyli uroczystości potocznie zwane „otrzęsinami”. Tegoroczna impreza prowadzona była pod hasłem „Witamy w piekle”, w klimacie zbliżającego się zachodniego święta Halloween.

W otrzęsinach udział wzięli uczniowie klas pierwszych technikum ogrodniczego z wychowawczynią Marią Kocewiak, oraz klasa łączona w zawodach technik architektury krajobrazu i technik spedytor z wychowawczynią Ewą Markiewicz.

Pierwszoklasiści walczyli ze sobą w sześciu konkurencjach. Do ich zadań należało m.in. zjedzenie bez pomocy rąk zawieszonego na sznurku jabłka, taniec w parach na gazecie czy przebiegnięcie slalomu przez parę uczniów ze związanymi nogami. Zmagania młodych adeptów oceniało bardzo surowe jury. Po wykonaniu wszystkich konkurencji, do rąk gospodarzy klas trafiły pamiątkowe dyplomy, a wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki. Na koniec głos zabrała pani dyrektor Danuta Borowiec, która oficjalnie powitała uczniów klas pierwszych w społeczności technikum przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi.

Uroczystość przygotowała klasa druga technikum architektury krajobrazu wraz z wychowawczynią, panią Anną Pawlikowską.

Mat. organizatorów

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ewa
Ewa 6.11.2017, 17:08
Czy Wy to samo widzicie co i ja ? Czy za tablicą do kosza widzicie wisielca ?? To jest chore ! W tym centrum natychmiast winien interweniować Kurator Oświaty i ostro zadziałać !!

Pozostałe