OKO. Nowa kategoria wiadomości

  • 27.09.2018, 08:48 (aktualizacja 27.09.2018 09:00)
OKO. Nowa kategoria wiadomości OKO
Ma radiowa Trójka swój bardzo popularny cykl pn. Srebrne Usta, będziemy mieli i my. Cytaty tygodnia to nowa forma wiadomości bieżącego tygodnia.

OKO. Nowa kategoria wiadomości

Ma radiowa Trójka swój bardzo popularny cykl pn. Srebrne Usta, będziemy mieli i my.

Cytaty tygodnia to nowa forma wiadomości bieżącego tygodnia.

Cytaty będziemy zamieszczać za każdym razem, gdy usłyszymy lub otrzymamy od naszych Czytelników, ciekawą, intrygującą czasami prowokacyjną wypowiedź. Na początek jeden z laureatów plebiscytu Srebrne Usta ( w roku 2016), minister Marek Suski.

Cytat tygodnia:

jest potrzeba takiej zmiany również tu w Kozienicach bo wiemy, że dzisiejszy burmistrz już się wypalił na tyle, że nawet nie ma odwagi startować na burmistrza (brawa na sali)…i żeby Kozienice mogły się rozwijać potrzebny jest ktoś z silną głową ale nie chodzi tutaj o silną głowę do pewnych trunków …(brawa na sali) … ale do tego aby współpracować z rządem i samorządem, takie gwarancje daje tutaj Artur (Matera-przyp. Redakcji)

Marek Suski podczas spotkania z Beatą Szydło w CK-A w Kozienicach 26 września br.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Świerze powietrze!
Świerze powietrze! 12.10.2018, 09:25
Mieszkańcy mówią, że wystarczy tego dobrego. Teraz zagłosują na innych byle nie na namaszczonego. Bo wtedy nic się nie zmieni. A przecież chodzi tu o zmianę.
ten co robi buty ,czyli ......
ten co robi buty ,czyli ...... 11.10.2018, 13:40
Upadek Jaśnie Pana już jest, po tylu latach super, jeszcze tylko upadek jego formacji i będzie okejowo dla Kozienic. Ale jak sobie pomyślę, że taka jedna id... z Sa... (emerytka ) darła ry.. Kons....podczas wizyty Pani Premier w KCK to strach pomyśleć co w takiej głowie jest za śmietnik.
Gruby
Gruby 27.09.2018, 18:48
Świetnym cytatem będzie stwierdzenie Premier Broszki, która stojąc w miejscu, które Samorząd Województwa Mazowieckiego dofinansował kwotą 23 milionów złotych stwierdziła, że należy zmienić władzę w województwie bo obecni inwestują jedynie w Warszawę i Płock.
Jacek Zabek
Jacek Zabek 27.09.2018, 17:35
Wszyscy długo rządzący w Kozienicach byli bezradni odnośnie sprowadzenia zakładów pracy w formie produkcji, przeciwnie podpisali się pod prywatyzacjią, lub likwidacją Spółdzielni Inwalidów, PKS, 14, Elektrowni Kozienice, Prefabet i inne. To Hańba!!! Te inwestycje jak basen, OSiR, Centrum Kultury itp, mają sens wtery gdy gminę stać na nie bez uszczerbku na działaniu innych ważniejszch instytucji w mieście jak szpital, spółdzielnia inwalidów itd. Fabryka dake wiele więcej miejsc pracy jak np basen. Nie mówię aby w Kozienicach nic nie było. Ale moim zdaniem balans priorytetów poszedł za mocno w realizacje czego się tylko da za EFSy i bez zabezpieczenie środków na ważniejsze rzeczy. Hańba, Hańba, Hańba!!!
Burak ze Staszowa
Burak ze Staszowa 27.09.2018, 16:22
re Tak i nie tak obiektywnie.
Bełkot jak po 0.7.
Jak bym słyszał tego co mu wątroba bardzo cierpi !!! Chłopie pomożemy ci !
Tak i nie i nieobiektywnie :)
Tak i nie i nieobiektywnie :) 27.09.2018, 10:34
Jaka partia takie cytaty.... Dwa co to taki Suski, sam ma mordę przechlana i wygląda jak gremlin. Kogo on reprezentuje? Jakie pospólstwo? A Broszka bleeeee, tfu tfu tfu, bez komentarza 😂🤣Elita przyjechała z objazdem zgnoic aby, bo to im najlepiej wychodzi. Ale żeby nie powitać gospodarza(bo tak kultura Polska nakazuje), to tylko w ich stylu, ale przecież partia PiS to taka Polska partia, kulturalna haha ha... A co do Śmietanki to jak śpiewał jeden zespół: "trzeba wiedzieć, kiedy że sceny zejść - niepokonanym... " to tak zrobił tyle w temacie, a nie że nie ma odwagi. Ciekawe jak ta rządząca szlachta z wawy będzie schodzić że sceny (oby jak najszybciej) i jaka będzie ich odwaga. Szkoda tylko Artura PiS - młody chłopak, ale partia nie ta. Widać że już ma w głowie najeb.... z góry....
Jack Daniels
Jack Daniels 27.09.2018, 17:15
Jak to było ?? "Uderz w stół, a nożyce się odezwą" i cyk odezwał się umigowy trolik. Autor powyższego pewnikiem pajacował w koszulce PROSTYTUCJA razem z zasłużonymi SB-kami pod CKA.
rst
rst 27.09.2018, 15:43
Tylko po co mieszkańcom od miesiąca głupoty Śmietanka opowiada, że mu ordynacja wyborcza nie pozwala kandydować. Pozwala - jeszcze 10 lat mógłby być burmistrzem, gdyby wziął udział w wyborach i poddał się osądowi ludzi. A tak ucieka jak...
Piechur Przymusowy
Piechur Przymusowy 27.09.2018, 10:12
za pasem wybory,wybory ,wybory
Statosta nagle buduje mosty, burmistrz podstawia rowery
tylko do Gniewoszowa nie ma czym dojechać do jasnej cholewy !
(...zadania własne gminy)
Promilki
Promilki 27.09.2018, 09:57
Super. Brawo Marek ! Ja dodam:
Wódkę pije się z głową a nie z kiełbasą..
Komu wódka szkodzi (po niej głupieje) jej nie pije.
kkjhg
kkjhg 27.09.2018, 09:56
Szopka, Matera to nawet nie wie co on tam robi. A Suski dalej udaje że nie wiedział co jego kumple w radomiu wyprawiają?
D
D 27.09.2018, 09:33
Trafione !!!!!!!!

Pozostałe