ZESPÓŁ RATOWNICTWA MEDYCZNEGO SKŁADA PODZIĘKOWANIA ZA ZAKUP PRZEZ ENEĘ WYTWARZANIE SPRZETU DO DEZYNFEKCJI KARETEK

  • 22.05.2020, 17:38
  • Albert Kopański
ZESPÓŁ RATOWNICTWA MEDYCZNEGO SKŁADA PODZIĘKOWANIA ZA ZAKUP PRZEZ ENEĘ WYTWARZANIE SPRZETU DO DEZYNFEKCJI KARETEK
Komisja Zakładowa Krajowego Związku Zawodowego Pracowników Ratownictwa Medycznego działająca przy Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Kozienicach, na ręce Prezesa Zarządu Enei Wytwarzanie Antoniego Józwowicza, złożyła podziękowania za zakup specjalistycznego sprzętu do kompleksowej dezynfekcji karetek za pomocą suchej mgły.

Komisja Zakładowa Krajowego Związku Zawodowego Pracowników Ratownictwa Medycznego działająca przy Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Kozienicach w imieniu wszystkich członków Zespołów Ratownictwa Medycznego oraz pacjentów złożyła podziękowania za zakup specjalistycznego sprzętu do kompleksowej dezynfekcji karetek.

Nowoczesny aparat do fumigacji w skuteczny sposób dezynfekuje całą przestrzeń w ambulansie, sprzęt medyczny oraz wnętrza zabudowy karetki. Cieszymy się czytając, że dzięki temu w znaczący sposób podniosło się bezpieczeństwo pracy, a przede wszystkim bezpieczeństwo pacjentów oraz, że zakupiony przez Eneę Wytwarzanie sprzęt pomaga w zachowaniu najwyższych standardów pracy oraz procedur bezpieczeństwa.

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy przyczynić się do niesienia pomocy każdemu, kto znajdzie się w sytuacji nagłego zagrożenia życia, pomóc opanować ból i cierpienie, a także nadać prawidłowy kierunek dalszemu leczeniu.

Albert Kopański

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe