Trzeci sezon Cerradu Enei Czarnych Radom z energią od Enei Wytwarzanie

  • 03.10.2020, 13:50
  • Albert Kopański
Trzeci sezon Cerradu Enei Czarnych Radom z energią od Enei Wytwarzanie
Kolejny rok zawodnicy klubu siatkarskiego Cerrad Enea Czarni Radom mogą liczyć na zaangażowanie sponsora subtytularnego – Enei. To trzeci sezon z rzędu współpracy Enei Wytwarzanie z „Wojskowymi”, dzięki której drużyna klubu występuje pod nazwą Cerrad Enea Czarni Radom. Siatkarze ze wsparciem Enei Wytwarzanie rozpoczęli zmagania w Plus Lidze w sezonie 2020/2021

To już trzeci rok współpracy Cerradu Enei Czarnych Radom i Enei Wytwarzanie. Pozytywna energia, która płynie od Enei pozwoliła rozwinąć się Czarnym Radom sportowo, ugruntować swoją wysoką pozycję w Plus Lidze i z powodzeniem rywalizować z najlepszymi drużynami w Polsce.

 

Oprócz sponsoringu seniorów Cerradu Enei Czarnych Radom, Enea Wytwarzanie wspiera również grupy młodzieżowe. W ramach projektu Enea Akademia Sportu klub zorganizuje m.in. mini ligę siatkarską dla dzieci i młodzieży.

 

W czasie pandemii koronawirusa, gdy sezon 2019/2020 zakończył się przedwcześnie, Cerrad Enea Czarni Radom również mogli liczyć na swojego sponsora. Pomimo krótszego sezonu obydwie strony bardzo dobrze oceniają dotychczasową współpracę.

 

– Wspieramy siatkarzy Cerradu Enei Czarnych Radom w trudniejszych niż dotąd okolicznościach, dlatego tym bardziej doceniamy osiągnięcia zawodników i energię kibiców. Cieszymy się, że nasze wsparcie przyczynia się do sukcesów Cerradu Enei Czarnych Radom i z radością czekamy na kolejne mecze i zwycięstwa drużyny „Wojskowych” w Plus Lidze. Każda inwestycja w radomski sport to dla nas powód do radości. Dysponujemy analizami naszej dotychczasowej współpracy zarówno z Czarnymi, jak i z Radomiakiem Radom. Wyniki są bardzo dobre, a realizowane projekty sponsoringowe świetnie promują Eneę Wytwarzanie i całą Grupę Enea. Cieszymy się, że oprócz udanej inwestycji finansowej, możemy promować po prostu świetną drużynę siatkarską z regionu radomskiego. Aktywność i odpowiedzialność społeczna naszej firmy, szczególnie w dobie pandemii, jest na tym polu szczególnie ważna. Dziękujemy również za zaangażowanie panu posłowi Markowi Suskiemu, przewodniczącemu Komisji do Spraw Energii i Skarbu Państwa, na którego wsparcie zarówno Enea Wytwarzanie, jak i klub zawsze mogą liczyć – powiedział Jan Mazurkiewicz, wiceprezes Enei Wytwarzanie ds. korporacyjnych.

 

– Z ogromną radością przyjęliśmy wiadomość, że Zarząd Enei Wytwarzanie po raz kolejny zrealizował złożoną kilka miesięcy temu obietnicę kontynuowania współpracy z naszym klubem. Wyniki wartości mediowych, jakie osiągnęła marka Enea w poprzednim sezonie – mimo iż sezon został przedwcześnie zakończony – pozwalają mieć nadzieję, że nasza współpraca będzie długofalowa.

 

Tak potężny sponsor, jakim jest Enea, daje nam stabilizację w funkcjonowaniu klubu i stwarza większe możliwości rozwoju oraz budowania lepszej drużyny. Mając na uwadze zbliżające się obchody 100-lecia klubu, strategiczny sponsoring ze strony Enei Wytwarzanie jest dla nas wręcz bezcenny. Jestem przekonany, że z takim partnerem nasza drużyna zyska jeszcze więcej energii w Lidze Mistrzów Świata – powiedział Wojciech Stępień, prezes WKS Czarni Radom.

Albert Kopański

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
siatkarz
siatkarz 03.10.2020, 14:32
Marek "Caryca" Suski - I siatkarz III RP

Pozostałe