Triumf kozienickich siatkarzy

• 06.11.2016, 12:54 (aktualizacja 06.11.2016, 21:06)
  • Admin admin
Triumf kozienickich siatkarzy K. "Kodix" Sieczkowski
5 listopada zawodnicy KKS-u przyjmowali na hali KCRiS reprezentantów AKS V LO Rzeszów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:0.

Pierwszy set zakończył się wynikiem 26:24. W kolejnych zwycięskich dla KKS-u partiach przewaga gospodarzy rosła – drugi set wygrali 25:21, a trzeci 25:19.

AKS nie wytrzymywał tempa  jakie narzucili gospodarze. Mocnym elementem KKS-u w tym spotkaniu była zagrywka . Wśród Kozieniczan w spotkaniu wyróżnili się m.in. Fryszkowski, Jeziorowski, Obremski i Kałasz. Warto też wspomnieć, że trzon AKS-u tworzą młodsi zawodnicy, zaś KKS to drużyna bardziej doświadczonych graczy.

Obecnie KKS znajduje się na trzecim miejscu tabeli 6 III ligi, tuż za prowadzącą drużyną LKPS Politechnika Pszczółka Lublin oraz Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR.