Sukces młodego akordeonisty ze Zwolenia

  • 15.12.2016, 18:28 (aktualizacja 16.12.2016, 08:59)
  • mat. uczestników
Sukces młodego akordeonisty ze Zwolenia
Krzysztof Paduch zajął I miejsc na 24 Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Akordeonowej w Przemyślu (7-10 grudnia 2016 r.).

Dziesięcioletni akordeonista okazał się najlepszy w swojej kategorii wiekowej. Osiągnął on też najwięcej punktów na festiwalu. Ocena 5,97 robi wrażenie, zważywszy na najwyższą możliwą 6,0.

Na festiwalu zaprezentowali się najlepsi akordeoniści z Polski i Europy. Uczestników konkursu oceniało międzynarodowe jury złożone z wybitnych akordeonistów – autorytetów, profesorów polskich oraz zagranicznych wyższych uczelni artystycznych.

Krzysztof Paduch jest uczniem Szkoły Muzycznej w Radomiu w klasie akordeonu. Zdobył II nagrodę na X Jubileuszowym Festiwalu Muzyki Akordeonowej im. Ryszarda Malickiego w Puławach (2015 r.). Został laureatem XXI Słupeckich Spotkań Muzycznych (2015 r.). Zajął I miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym Słupca (2016 r.).

Teraz do swoich sukcesów może dopisać przemyskie zwycięstwo.

Oto fragment występu (mat. organizatorów/uczestników):

 

mat. uczestników

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe