Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 28 marca 2024 22:23
Przeczytaj!

KKS ustąpił Politechnice w tie-breaku

W dniach 1–2 kwietnia KKS rozegrał dwa spotkania wyjazdowe z LKPS Pszczółka Lublin. Pierwszy mecz podopieczni Marka Grzelczaka wygrali 1:3. Drugie – decydujące starcie – zwyciężyli gospodarze w tie-breaku. Siatkarze KKS-u dalej mają szansę na III miejsce w II lidze.

Autor: arch. Tyg. Oko

ierwszy set dobrze rozpoczął KKS, szybko uzyskał 5-, 6-punktową przewagę. Przeciwnicy dopiero pod koniec nadrobili straty (z 18:22 uzyskali 22:23) uniemożliwiając gościom ukończenia partii. Przez pewien czas drużyny remisowały 25:25. Ostatecznie wygrał KKS 27:29.

W drugiej partii na początku prowadził LKPS. KKS zdołał odrobić straty i zremisował 11:11, a później 15:15. Jednak gospodarze znowu zaczęli grać i wygrali set 25:20.

W III secie zawodnicy KKS szybko uzyskali niewielką przewagę nad rywalami. W przy wyniku 23:24 zagrywali zawodnicy LKPS. Siatkarze KKS-u nie ulegli presji i zdobyli zwycięski punkt (23:25).

W IV secie KKS prowadził już 9:15, ale rywalom udało się nadrobić straty (najpierw LKPS zremisował 18:18). Zawodnicy Pszczółki Lublin triumfowali z wynikiem 25:23.

Dobrą passę utrzymali w tie-breaku, który zwyciężyli z wyraźną przewagą 15:7.

LKPS Politechnika Pszczółka Lublin – KKS Kozienice 3:2 (27:29, 25:20, 23:25, 25:23, 15:7)

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: EmerytkaTreść komentarza: Radni Pionek słusznie obniżyli burmistrzowi Kowalczykowi wynagrodzenie ponieważ niszczyl miasto i dalej to robi. Wystarczy przejechać się po mieście i zobaczyc- dziurawe ulice, miasto brudne, alejka przy ul.JPII w parku trzy lata i beznadziejna i na Błoniach dwa lata i już dziury, wydawał pieniądze podatników na rzeczy zbędne a ważne sprawy ominął, nadzatrudnienie w urzędzie miasta, umarzał podatki koleżkom a od mieszkancow chciał jak najwiekszych podwyżek. Po prostu zniszczył nas mieszkańców i już dawno należało mu obniżyć wynagrodzenie a nie dopiero teraz. Gdyby miał odrobinę honoru to sam powinien odejść. Ale takie osoby nie mają go za grosz tylko dalej są pasożytami. BRAWO RADNI!!!!!!Data dodania komentarza: 09.02.2024, 01:43Źródło komentarza: OKO 3/509Autor komentarza: E leTreść komentarza: Bedzie mi milo wrocic do tego miejsca. Fajna atmosfera i sympatyczni ludzie. Vi aspettiamo domani alle 18. Non mancate! Up the Golden HandData dodania komentarza: 10.11.2023, 11:27Źródło komentarza: GOLDEN HAND: CHCIAŁEM, ŻEBY BYŁY REFRENYAutor komentarza: WojtekTreść komentarza: Przeczytałem, Bardzo ciekawa polecam. Ewelino GratulacjeData dodania komentarza: 09.11.2023, 20:41Źródło komentarza: „To są również moje rodzinne strony” – wywiad z Eweliną MatuszkiewiczAutor komentarza: MfooyarekTreść komentarza: Cudów nie ma. Zaklinanie rzeczywistości niczego nie daje - otóż się nie udaje.Data dodania komentarza: 13.09.2023, 14:50Źródło komentarza: SP ZZOZ KOZIENICE: JAKIM CUDEM TO SIĘ UDAJE?Autor komentarza: słuchaczTreść komentarza: słuchałem, szkoda ze nie ma radiaData dodania komentarza: 25.08.2023, 20:48Źródło komentarza: Jedna rzecz jest stała...Autor komentarza: Zbłąkany wędrowiecTreść komentarza: No proszę, niby nic wielkiego nie zostało powiedziane, nic specjalnie nowego nie padło, a jakoś sympatycznie zaciekawiliście. Przeczytam i pozdrawiam.Data dodania komentarza: 17.01.2023, 00:44Źródło komentarza: NIE PODZIELAM, NIE POWIELAM, NIE BIORĘ UDZIAŁU (wywiad z Małgorzatą Boryczką)