Sezon nordic walking rozpoczęty

  • 22.04.2017, 12:58
  • Red.
Sezon nordic walking rozpoczęty red.
Co prawda sezon na chodzenie z kijkami trwa cały rok, jednak wiosna wydaje się tą porą, która najbardziej sprzyja rozpoczęciu aktywności fizycznej. 22 kwietnia kozieniccy fani nordic walking otworzyli sezon.

Impreza zgromadziła prawie 50 uczestników. Były wśród nich zarówno osoby starsze, jak i dzieci. Wszystkich łączyła chęć aktywnego spędzenia wolnego czasu. 

Inauguracyjny spacer poprzedziła porządna rozgrzewka. Z pewnością przygotowała ona uczestników do 8-kilometrowej trasy żółtym szlakiem nordic walking, który przebiega m.in. przez Stanisławice. 

Całość imprezy zwieńczy ognisko. Dzięki temu sympatycy nordic walking będą mogli wymienić się własnymi doświadczeniami oraz lepiej poznać się. W organizację otwarcia sezonu włączyli się: KCRiS, PTTK oraz fundacja Trzy Kroki.

Naszym drogim czytelnikom przypominamy, że sport to zdrowie, a nordic walking to doskonała okazja do poprawy sprawności fizycznej. 

Red.
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe