"Witamy w piekle", czyli otrzęsiny w CKZiU w Nowej Wsi

  • 6.11.2017, 11:38 (aktualizacja 06.11.2017 11:56)
  • Mat. organizatorów
"Witamy w piekle", czyli otrzęsiny w CKZiU w Nowej Wsi Mat. organizatorów
30 października w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi odbyły się zabawy z okazji przyjęcia uczniów klas pierwszych do społeczności szkolnej, czyli uroczystości potocznie zwane „otrzęsinami”. Tegoroczna impreza prowadzona była pod hasłem „Witamy w piekle”, w klimacie zbliżającego się zachodniego święta Halloween.

W otrzęsinach udział wzięli uczniowie klas pierwszych technikum ogrodniczego z wychowawczynią Marią Kocewiak, oraz klasa łączona w zawodach technik architektury krajobrazu i technik spedytor z wychowawczynią Ewą Markiewicz.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

Pierwszoklasiści walczyli ze sobą w sześciu konkurencjach. Do ich zadań należało m.in. zjedzenie bez pomocy rąk zawieszonego na sznurku jabłka, taniec w parach na gazecie czy przebiegnięcie slalomu przez parę uczniów ze związanymi nogami. Zmagania młodych adeptów oceniało bardzo surowe jury. Po wykonaniu wszystkich konkurencji, do rąk gospodarzy klas trafiły pamiątkowe dyplomy, a wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki. Na koniec głos zabrała pani dyrektor Danuta Borowiec, która oficjalnie powitała uczniów klas pierwszych w społeczności technikum przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi.

Uroczystość przygotowała klasa druga technikum architektury krajobrazu wraz z wychowawczynią, panią Anną Pawlikowską.

Mat. organizatorów

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ewa
Ewa 6.11.2017, 17:08
Czy Wy to samo widzicie co i ja ? Czy za tablicą do kosza widzicie wisielca ?? To jest chore ! W tym centrum natychmiast winien interweniować Kurator Oświaty i ostro zadziałać !!

Pozostałe