Sukcesy piłkarzy Enei Wytwarzanie

  • 09.01.2018, 12:28 (aktualizacja 10.01.2018, 23:58)
  • Admin admin
Sukcesy piłkarzy Enei Wytwarzanie
Reprezentacja Piłkarzy Nożnych Enea Wytwarzanie zajmuje drugie miejsce w halowych rozgrywkach piłkarskich w Kozienicach i ma już zapewniony awans do ścisłej ósemki wielkiego finału. Ale to nie jedyne wyzwanie, które w najbliższym czasie czeka drużynę.

    Ostatnie dwa lata to dla reprezentacji Enei Wytwarzanie w piłce nożnej lata sukcesów. Niewątpliwie największym z nich było zdobycie w marcu 2017 roku 2 miejsca w halowych rozgrywkach piłkarskich organizowanych od 20 lat
w kozienickiej hali. Należy również przypomnieć odniesiony w 2016 roku sukces w bardzo mocno obsadzonym międzynarodowym turnieju piłki nożnej organizowanym przez Górnika Łęczna i kopalnie węgla kamiennego "Bogdanka", kiedy to drużyna zajęła 3 miejsce, pokonując takie tuzy polskiej piłki jak drużyny Jagiellonii Białystok. W turnieju tym występowały też reprezentacje Górnika Łęczna, Górnika Zabrze, Vołunia Łuck z Ukrainy i Dynama Brześć z Białorusi.

 

- Zawodnicy naszej drużyny odnoszą również indywidualne sukcesy, jak chociażby zdobycie na jednym z turniejów statuetki najlepszego zawodnika przez Grzegorza Seremaka, legendę kozienickiej piłki nożnej. Został on wyróżniony przez kapitułę turnieju składającą się z 12 przedstawicieli drużyn – mówi Krzysztof Bomba, kierownik drużyny Enei Wytwarzanie - Jednym z najważniejszych trofeów jest Puchar Fair Play który zdobyliśmy w jednym z turniejów organizowanych przez kopalnie węgla "Bogdanka". Puchar ten nasza drużyna otrzymała za wyjątkową postawę FAIR PLAY podczas turnieju.

 

  1. drużyna występuje po raz kolejny w rozgrywkach halowych w kozienickiej hali, zajmując w rundzie zasadniczej 2 miejsce i ulegając w tabeli liderowi obecnych rozgrywek tylko dzięki słabszemu bilansowi bramkowemu. Awans do ścisłej 8 wielkiego finału jest już zapewniony, w najbliższym czasie zawodników czeka także udział w innych turniejach. Zdaniem Krzysztof Bomby – z dużą szansą na kolejne sukcesy. ,

- A sposób na sukces to ciężka praca na treningach i świetna atmosfera wśród drużyny – podkreśla Krzysztof Bomba.

 

Krzysztof Bomba, Kierownik Drużyny:

- Chciałbym ogromnie podziękować wszystkim osobom z naszej firmy za okazałe wsparcie i wyrozumiałość przy podejmowaniu decyzji dotyczących naszej Reprezentacji. Ogromne podziękowania należą się naszym pracownikom – piłkarzom, bez których nie byłoby takiej świetnej i zgranej drużyny a przede wszystkim tych sukcesów, jakie przez te kilka lat osiągaliśmy. Dziękuje byłym
i obecnym zawodnikom, nie będę wymieniał wszystkich z imienia i nazwiska ponieważ przez te kilka lat prowadząc statystyki naszej drużyny występy zaliczyło ponad 50 zawodników, pracowników naszej firmy, ale kiedyś na pewno to zrobię. Pozdrawiam zawodników którzy godnie i z pełnym zaangażowaniem grali w naszej drużynie i niestety poprzez ogromne zaangażowanie stracili trochę zdrowia, odnosząc bardzo poważne kontuzje które eliminowały ich z dalszej piękneji trwającej przygody z piłką nożną. Pamiętamy o Was.

 

 

 

Admin admin

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe