Gorąca sesja w Kozienicach

  • 29.01.2018, 17:46 (aktualizacja 29.01.2018 18:07)
  • Admin admin
Gorąca sesja w Kozienicach
Ja mogę ile chcę!

To słowa przewodniczącego Mariusza Prawdy na sugestie, że przekroczył przegłosowane (na wniosek radnej Ewy Malec) 30 sekund wystąpienia w sprawie uchwały budżetowej na 2018 rok.

Niestety nie ma bezpośredniej relacji z sesji Rady Miejskiej w Kozienicach ale mamy nadzieję, że za kilka dni Kronika Kozienicka nada jej pełną wersję.

Z racji innych obowiązków służbowych nie jestem obecny w Kozienicach i mam ograniczony wgląd do tego co na sesji się dzieje ale kilkakrotne łączenia telefoniczne pozwalają na jedno stwierdzenie. Grupa trzymająca władzę mocno się skurczyła ale dalej ma przewagę 1 głosu jak pokazało głosowanie w sprawie ulicy 11 Listopada. 9:8 Samorządowe Forum ZK odrzuciło wniosek w sprawie nowej nawierzchni na tej ulicy. Ubolewał nad tym mocno radny Ryszard Zając. Co chwilę przewodniczący Prawda przerywa , odbiera głos, stawia się w pozycji człowieka, który wszystko może. Nie trafiają do niego  i radnych Forum żadne logiczne i racjonalne argumenty, chociaz podczas posiedzeń komisji przyznawali rację tym argumentom. Widać , ze argumenty burmistrza Śmietanki były jeszcze mocniejsze.

Edmund Kordas

Admin admin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe