JAN KONDRAK - KONCERT

  • 01.04.2019, 11:26 (aktualizacja 02.04.2019, 22:12)
  • Edmund Kordas
JAN KONDRAK - KONCERT
Burmistrz gminy Kozienice – Piotr Kozłowski – zaprasza na koncert Jana Kondraka, lidera Lubelskiej Federacji Bardów. Występ odbędzie się 10 kwietnia o godz. 18.00 w Sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego.

JAN KONDRAK

-  Cohen, Dylan, Okudżawa, Stachura

Koncert w Kozienicach: 10 kwietnia o godz. 18.00 w Sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego.

Na koncert obowiązują bezpłatne wejściówki do odebrania w Punkcie Informacji w holu CKA

od czwartku 4 kwietnia. Rezerwację telefoniczną można dokonać pod nr telefonu 512 495 193.

Partnerami koncertu są KDK im. B. Klimczuka oraz Szkoła muzyczna I stopnia w Kozienicach.

Kronika Kozienicka i Tygodnik OKO objęły imprezę patronatem medialnym.

 

Jan Kondrak to głos - wielki głos. Co do skali i siły pewnie największy spośród polskich głosów bardowskich. Jest cenionym autorem i kompozytorem. Pisze dla siebie i innych, na przykład dla Marka Dyjaka. Kojarzony z wyjątkową piwnicą artystyczną jaką jest Lubelska Federacja Bardów, której jest współzałożycielem. Ma na koncie jedenaście płyt z LFB i osiem solowych dokonań. Z klasą sięga po klasykę piosenki autorstwa Leonarda Cohena, Boba Dylana, Edwarda Stachury, Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego, Stinga czy Jacka Kaczmarskiego. Zdobywca nagród na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu i świnoujskiej FAMY.

Edmund Kordas
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe