Jak kupić tanie i wygodne mieszkanie w Warszawie?

  • 27.03.2018, 08:00
  • Grupa Tipmedia
Jak kupić tanie i wygodne mieszkanie w Warszawie?
Warszawa to wiele ciekawych ofert na rynku mieszkaniowy. Jeśli również poszukujesz lokalu dla siebie, warto zapoznać się z propozycjami już teraz. Jak wyszukać tanie i wygodne mieszkanie w stolicy?

Rynek mieszkaniowy w Warszawie ma się bardzo dobrze. Stale powstają tutaj nowe inwestycje skierowane także do wymagających inwestorów. Do wyboru mamy zarówno mieszkania położone bliżej centrum, jak i te na obrzeżach, dlatego każdy może znaleźć dla siebie coś interesującego, jeśli dysponuje odpowiednią sumą na zakup.

Jeśli chodzi o ceny mieszkań w Warszawie to sytuacja jest zbliżona do innych dużych miast w Polsce. Za metr kwadratowy mieszkania będziemy musieli zapłacić tutaj od około 5200 do 7000 złotych w zależności od jego lokalizacji i metrażu. Najwięcej zapłacimy za lokale bliżej centrum oraz o mniejszym metrażu, mniej z kolei za te zlokalizowane z dala od serca miasta, a także mające powyżej 70 metrów kwadratowych.

Zatem osoby, które poszukują mieszkania w niższej cenie, powinny dobrze prześwietlić poznański rynek nieruchomości. Jeśli nie chcemy przepłacać, powinniśmy poszukać mieszkania w odpowiadającym nam metrażu, ale musimy przy tym iść na kompromis pod względem jego lokalizacji. Naturalnie, dużo zależy od tego, gdzie pracujemy, dlatego warto dobierać położenie inwestycji pod względem kosztów i czasu dojazdu do pracy. Jeśli mamy dzieci, powinniśmy też zwrócić uwagę na dostępną infrastrukturę taką jak przedszkola, żłobki i szkoły w okolicy.

Jeśli chcemy kupić mieszkanie już gotowe do przeprowadzki, warto też sprawdzić, czy deweloper oferuje nam opcję wykończenia mieszkania pod klucz w Warszawie. Dzięki temu będziemy mogli zlecić wykonanie potrzebnych prac z wyprzedzeniem i bez poszukiwania ekipy wykończeniowej na własną rękę. To korzystne rozwiązanie, biorąc pod uwagę fakt, że naszym jedynym zadaniem będzie wybranie materiałów z katalogu i konsultacja z projektantem wnętrz. Z ofertami deweloperów możemy zapoznać się już teraz przez internet – ogłoszenia możemy znaleźć bezpośrednio na ich stronach internetowych, a także na portalach ogłoszeniowych.

Grupa Tipmedia
Podziel się: