Jak nosić spódnice plisowane?

  • 28.11.2018, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Jak nosić spódnice plisowane?
Nieważne czy maxi, midi czy mini - plisowana spódnica może być noszona na każdej figurze. Musisz tylko znaleźć długość, która najbardziej Ci odpowiada.

Z pewnością, plisowana spódnica jest dość młodzieńczym wytworem, który przywodzi na myśl licealną modę. Po przekroczeniu trzydziestki, noszenie tego typu spódnicy może być niebezpieczne, dlatego należy wtedy przy wyborze zwracać większą uwagę co do:

  • długości
  • koloru
  • materiału
  • akcesoriów

Pamiętając o tym można z powodzeniem zastosować ten trend bez ryzyka, że wygląda się jak nastolatka.

Spódnice plisowane – jak je nosić?

Midi spódnice plisowane to bezpieczny wybór, a co więcej – taka długość pasuje do większości par butów, zarówno obcasów, jak i tych na płaskiej podeszwie. Mini-plisowana spódniczka będzie bardziej skomplikowana do opanowania, ale może być równie elegancka, jeśli stylizujesz ją na odpowiedni styl, założysz do niej top i kilka subtelnych akcesoriów. Wreszcie, wersja maxi plisowanej spódnicy zapewni Ci bardzo czarującą cyganerię, która w tym sezonie jest niezaprzeczalnie modna, więc nie możesz się pomylić stawiając na ten styl.

Dlaczego warto nosić plisowane spódnice w tym sezonie?

Trend plisowanej spódniczki to ten, którego na pewno nie będziesz chciała przegapić w tym sezonie! Szczególnie dzięki swojej długości i zgrabnemu opasaniu talii popularna plisowana spódnica maxi pasuje pod wszystkie figury, tworząc niesamowicie kobiecą sylwetkę. W sklepach takich jak https://manwoman.co/pl/  można namiętnie śledzić ten ładny, plisowany trend, by wybrać sobie ulubiony fason i ciekawie go wystylizować w klimacie ulicznym. Taka bogata oferta na pewno da Ci liczne pomysły na to, jak nosić plisowaną spódnicę teraz, jutro i na tak wiele innych, różnych okazji.

Przykład? Masz na sobie ołówkową spódnicę z marynarką? Oczywiście modny wybór, ale ubrana w modną, pastelową spódnicę z dopasowanym podkoszulkiem i obszerną marynarką będziesz wyglądać jeszcze ciekawiej! To niczym przeniesienie się ze znajomością bieżącej mody do następnego poziomu – wow!

 

Grupa Tipmedia
Podziel się: