Jaką narzutę na łóżko wybrać? Trzy ciekawe propozycje!

  • 08.02.2019, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Łóżko to chyba najważniejszy element wystroju każdego domu. To przecież jakość naszego snu decyduje o tym, w jakim nastroju obudzimy się kolejnego poranka. Dobry i zdrowy sen każdego dnia napełnia nas świeżą energią i daje siły do działania. Łóżka nie tworzą jedynie materac oraz pościel, to tylko jego nocne oblicze. O tym meblu nie należy jednak zapominać również za dnia. Do ładnie zaścielonego łóżka każdego wieczoru powraca się wszak dużo chętniej niż do takiego, na którym panuje rozgardiasz. Dlatego też, urządzając sypialnię, nie należy zapominać o wyborze narzuty, która sprawi, że wnętrze to będzie się dobrze prezentować nie tylko nocą, lecz także za dnia. Poniżej prezentujemy kilka popularnych modeli, które idealnie dopasują się do każdej sypialni.

Ciepła i miękka – narzuta o strukturze futra

Sypialnia powinna być przede wszystkim przytulna. To właśnie to pomieszczenie najczęściej zdobią mięciutkie dywany czy duża ilość poduszek. W tę konwencję idealnie wpisze się narzuta na łóżko DARIO o strukturze futra od Eurofiran z e-sklepu wysyłkowego POSCIEL.TO. Jej kremowo-beżowy kolor jest uniwersalny, będzie więc pasował do niemal każdej sypialni. Może to być wnętrze urządzone w stylu góralskim, z drewnianymi ścianami i kominkiem. Sypialnia o wystroju skandynawskim to także idealne połączenie dla tej narzuty. Jej struktura ucieszy z pewnością wszystkie zmarzluchy. Mogą się pod nią schować podczas popołudniowej drzemki lub przykryć nią pościel podczas mroźnych zimowych nocy. Ciepło zapewni im nie tylko puchaty wierzch narzuty, lecz także jej welurowy tył.

Pościel i narzuta na łóżko o strukturze puchatego koca

Nigdy się nie znudzi – narzuta dwustronna

Wielu z nas z pewnością zna ten problem – nasze narzuty na łóżka wciąż wyglądają jak nowe, niczego nie można im zarzucić, ale czegoś nam w nich brakuje. Każda rzecz, nawet najbardziej przez nas upragniona, po czasie może się znudzić. Szczególnie, jeśli mówimy o przedmiocie, na który patrzymy codziennie. Eurofirany znalazły rozwiązanie na tę przypadłość. Jest nim narzuta dwustronna PAULA.

pościel i narzuta

Model ten występuje w dwóch kolorach. Jeżeli zatem któregoś dnia stwierdzimy, że narzuta nam się znudziła, wystarczy ją jedynie odwrócić na drugą stronę. Od tego momentu nasze oczy będzie cieszyła zupełnie inna narzuta, choć to wciąż ten sam produkt. Narzuta jest dostępna w dwóch wersjach: czerwono-szarej oraz jasnoróżowo-amarantowej.

Francja w sypialni – narzuta dekoracyjna

To propozycja skierowana do węższej grupy odbiorców. Zaspokoi z pewnością wszystkich pasjonatów Francji oraz kultury francuskiej. Zapaleni podróżnicy, którzy odwiedzili już Paryż lub planują podróż do tej romantycznej stolicy, także chętnie zobaczą ją w swojej sypialni. Mowa o narzucie dekoracyjnej FRANCJA, którą znaleźć można w ofercie sklepu Eurofirany.

narzuta na łóżko

To czarno-biała narzuta na łóżko, wykonana z miękkiej mikrofibry. Jej motywem przewodnim jest najbardziej rozpoznawalny symbol Francji – wieża Eiffla. Doskonale będzie się prezentować w sypialni urządzonej w stylu nowoczesnym. Dzięki tej narzucie wnętrze nabierze charakteru, stanie się oryginalne i niepowtarzalne.

Więcej inspiracji znajdziesz na https://posciel.to

 

Grupa Tipmedia
Podziel się: