XX Nadzwyczajna Sesja Rady Powiatu Kozienickiego (30 marca 2020)

  • 30.03.2020, 15:16
  • Albert Kopański
XX Nadzwyczajna Sesja Rady Powiatu Kozienickiego (30 marca 2020) Fot. Kanał YT Powiat Kozienicki
XX Nadzwyczajna Sesja Rady Powiatu Kozienickiego, zorganizowana na wniosek Zarządu Powiatu, trwała niecałe pół godziny i przebiegła sprawnie. Na sali obecnych było 10 radnych. 

 

Jednomyślnie przegłosowane i przyjęte zostały wszystkie przygotowane uchwały, tj. 

 

 

oraz uchwała

 

  • w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie powiatu kozienickiego na 2020 r.

 

Przewodniczący Włodzimierz Stysiak podziękował wszystkim zebranym za obecność na sali mimo trudnego czasu i zagrożenia epidemiologicznego oraz w szczególności za przegłosowanie działań na rzecz poprawy wydolności kozienickiego szpitala w okresie epidemii, to tej jednostki dotyczyły bowiem pożyczki, o które chodzi w pierwszej z uchwał.

 

Przewodniczący wymienił artykuły, jakich zakupienie umożliwi przekazanie szpitalowi 1,5 mln złotych - są to 12-kanałowe EKG, kardiomonitor, dwa respiratory, maseczki chirurgiczne, maski FFP2, przyłbice oraz kombinezony ochronny biologicznej.

 

Albert Kopański

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe