Pracowity weekend zwoleńskiej drogówki

  • 04.04.2017, 22:02
  • KPP Zwoleń/ A. Kołdej
Pracowity weekend zwoleńskiej drogówki Pixabay
Podczas minionego weekendu policjanci zwoleńskiej drogówki zatrzymali trzy prawa jazdy kierującym, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Rekordzistą był kierowca, który w terenie zabudowanym, w bliskiej odległości od szkoły poruszał się z prędkością 107 km/h, czyli o 57 km/h większą niż dopuszczalna.

Ponadto funkcjonariusze Referatu Ruchu Drogowego KPP w Zwoleniu ujawnili ponad 50 wykroczeń popełnionych przez kierujących pojazdami, głównie za przekroczenie prędkości, niezapięte pasy bezpieczeństwa oraz używanie telefonu komórkowego podczas prowadzenia samochodu.

Policja apeluje – pamiętajmy, że na drodze nie jesteśmy sami, a nasza brawura i brak wyobraźni może mieć tragiczne skutki nie tylko dla nas samych, ale również dla innych uczestników ruchu drogowego. Dostosowujmy prędkość naszego pojazdu do obowiązujących ograniczeń prędkości zarówno w obszarze zabudowanym, jak i poza nim. Kierowcy, którzy będą o tym zapominali nie mogą liczyć na taryfę ulgową.

Weekendowe akcje zwoleńskiej Policji prowadzone będą cyklicznie na terenie powiatu zwoleńskiego.

KPP Zwoleń/ A. Kołdej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe