Relacja ze spotkania P. Kukiza w Kozienicach

  • 12.12.2017, 08:26 (aktualizacja 13.12.2017, 18:31)
  • TeLeOKO TV
Relacja ze spotkania P. Kukiza w Kozienicach TeLeOKO TV J. Długołęcki Paweł Kukiz podczas spotkania w Kozienicach 09.12.2017r.
-9 grudnia 2017r. sala kameralna Domu Kultury. Relacja poniżej:

O normalności, przede wszystkim mówił Paweł Kukiz podczas spotkania z mieszkańcami regionu radomskiego. W Domu Kultury zjawili się bowiem nie tylko mieszkańcy Kozienic i powiatu. Kukiz po raz kolejny podawał przykłady zawłaszczania państwa, w praktyce w zgodzie z obowiązującą Konstytucją, która na to pozwala. Na spotkaniu wiele mówiono o przyszłych wyborach i niebezpieczeństwach związanych z ograniczaniem prawa wyboru przez obywateli. A takie zagrożenie wypływa z projektu nowych uregulowań proponowanych przez partię rządzącą.Część uczestników sugerowała przekształcenie ruchu społecznego skupionego wokól Pawła Kukiza w paretię polityczną. Argumentowano, że należy to zrobić bo inaczej Kukiz"15 spotka taki sam, los jak inne oddolne inicjatywy.

- To , że nie bierzemy pieniędzy z budżetu, to chwała nam. Tyle tylko, że inni mając kasę mogą przekonywać, informować, robić PR na dużo większą skalę. Niejako w odpowiedzi P.Kukiz zaproponował sali głosowanie w tej sprawie. Sam był wyraźnie zaskoczony wynikami. Zdecydowana większość podniosła ręce za utworzeniem paretii. Padały również konkretne pytania, np. o dziki przywiezione do Puszczy Kozienickiej i zagrożenie z tym związane, o przymusowe szczepienia.
   Pan Sebastian, który z trudem zmieścił się pomiędzy sceną i widownią ze swoim wózkiem poprosił Pawła Kukiza o podpisanie petycji do Prezydenta RP w sprawie ostatnich wydarzeń związanych z sądownictwem i ordynacją wyborczą.

 Pawłowi Kukizowi towarzyszył poseł Ziemi Radomskiej, Robert Mordak. Spotkanie prowadził Edmund Kordas a moderował Martin Bożek

 

 

Produkcja: TeLeOKO TV - Edmund Kordas & Jakub Długołęcki

kontakt: [email protected]    tel. 512 495 193

 

 

TeLeOKO TV

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zyta
zyta 12.12.2017, 14:49
Ciekawe spotkanie, warto było, Te półtorej godziny zleciało nie wiadomo kiedy.

Pozostałe