Zmarł Wojciech Mosiołek

  • 17.10.2018, 00:19 (aktualizacja 17.10.2018, 01:06)
  • Edmund Kordas
Zmarł Wojciech Mosiołek
jeden z inicjatorów budowy mostu na Wiśle

Głęboko zasmuceni żegnamy

Śp.

Wojciecha Mosiołka

 

Przewodniczącego Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność”

w Enea Wytwarzanie

Wspaniałego Człowieka i Przyjaciela.

 

Rodzinie i Najbliższym

składamy wyrazy najgłębszego współczucia

Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” w Enea Wytwarzanie

 

 

Fragment wypowiedzi w sprawie mostu na rzece Wiśle. OKO  25/336 z 1.12.2016r. http://www.tygodnikoko.pl/wiadomosci/262,25-numer-w-tym-roku-a-336-w-historiii

Wojciech Mosiołek –przew. NSZZ „Solidarność” w Enea Wytwarzanie.

- Pomysł budowy mostu przez Wisłę zrodził się po rozmowach z panem Jerzym Drągowskim, który w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku zabiegał o budowę mostu drogowego łączącego Kępę Bielańską z miejscowością Przewóz, leżącą po drugiej stronie rzeki. Co nam, mieszkańcom ziemi kozienickiej może dać realizacja tego pomysłu?  Argumenty przedstawiłem w piśmie do Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika.

Edmund Kordas

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
imiennik
imiennik 18.10.2018, 12:55
Nie znaliśmy się, aż tak dobrze, rozmawialiśmy zaledwie kilka razy. Utkwiła mi jednak w pamięci, podnoszona przez Wojtka inicjatywa budowy mostu na Wiśle i reaktywacja kolejowego środka transportu w Kozienicach, którą wbrew miejscowym sceptykom, uważam za wartą realizacji dla dobra i rozwoju naszego regionu. Może opatrzność Boga za wstawiennictwem Wojtka, pomoże ziścić te plany. Pokój z Tobą.
Józef
Józef 17.10.2018, 08:37
Trudno uwierzyć w taką informację niestety jest faktem. Odszedł bardzo pogodny ciepły w swoim zachowaniu kolega.Widocznie stwórca ma jakieś plany wobec Wojtka , skoro go tak szybko powołał do siebie. Na zawsze w naszej pamięci.

Pozostałe