Jak zrobić manicure hybrydowy – co warto wiedzieć na ten temat?

  • 27.09.2021, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Jak zrobić manicure hybrydowy –  co warto wiedzieć na ten temat?
Wiele kobiet marzy o tym, by ich dłonie wyglądały zdrowo i młodo. Pomalowane paznokcie sprawić mogą, że taki efekt zostanie osiągnięty. Manicure dodaje uroku do każdej stylizacji. Dodatkowo manicure hybrydowy, który obecnie cieszy się tak dużą popularnością ma wiele innych zalet.

Warto dowiedzieć się nieco więcej na jego temat, by móc zdecydować, czy warto zrobić go na własnych paznokciach. Chcesz wiedzieć jak zrobić manicure hybrydowy, a także czym wyróżnia się na tle innych metod stylizacji paznokci? W takim razie poznaj nasz blog o stylizacjach paznokci.

Płytka paznokci przed manicure

Przed rozpoczęciem nakładania lakieru hybrydowego trzeba pamiętać o tym, że płytka paznokci musi być prawidłowo przygotowana. Po pierwsze należy usunąć skórki, które znajdują się na płytce, a także wokół niej. Lepiej jednak ich nie wycinać, ponieważ takie działanie może pobudzić je do szybszego wzrostu. Najlepiej wciskać skórki w dół paznokcia, aż do momentu, w którym nie będą przeszkadzać w nakładaniu hybryd. Czemu jest to takie ważne? Dzięki temu drobnemu zabiegowi paznokcie będą wyglądać estetycznie, a co więcej optycznie się wydłużą? Kolejnym krokiem jest wygładzenie płytki. Do tego doskonale sprawdzają się polerki. Wygładzona płytka znacznie lepiej przyjmuje lakier, dzięki czemu dłużej się na niej utrzyma.

Nakładanie i zdejmowanie manicure hybrydowego

Po przygotowaniu płytki można przejść do kolejnych etapów. To między innymi nakładanie podkładu i jego utwardzanie. Kolejnym krokiem jest nakładanie warstwy lakieru. Każda warstwa lakieru powinna być utwardzona pod lampą UV. Na samym końcu należy nałożyć kosmetyk nawilżający na skórki wokół paznokci. Jest to bardzo ważne, ponieważ w czasie tego zabiegu może dojść do ich silnego wysuszenia.

Wiedząc już jak wykonuje się manicure można utwierdzić się w przekonaniu, że jest to bardzo poważny zabieg, przy którym trzeba mieć niezbędną wiedzę i doświadczenie. Dlatego najlepiej udać się do kosmetyczki, by mieć pewność, że cały zabieg zostanie wykonany prawidłowo.

Manicure hybrydowy w domu – czy to jest bezpieczne?

Chcąc zrobić sobie staranny manicure hybrydowy trzeba się do tego dobrze przygotować. Można udać się na szkolenia, dzięki którym można dowiedzieć się  jak w bezpieczny sposób można zrobić taki zabieg upiększający. Jednak nie mając doświadczenia lepiej zaufać profesjonalistom.

Wiedząc więcej na temat manicure hybrydowego można zdecydować się na jego zrobienie i upięknienie w ten sposób paznokci. To najlepsza metoda na długotrwały manicure, który pozwoli się cieszyć pięknymi paznokciami przez ponad miesiąc.

 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: