Fundacja "Hospicjum - razem możemy więcej" pomaga seniorom

  • 13.11.2019, 20:11
  • Albert Kopański
 Fundacja "Hospicjum - razem możemy więcej" pomaga seniorom
Fundacja „Hospicjum-Razem możemy więcej” z siedzibą w Dęblinie dzięki i współfinansowaniu Gminy Kozienice realizuje projekty, które mają na celu poprawę jakości życia osób starszych.

Zasadą projektów jest tworzenie środowiska wzajemnej pomocy i współpracy. Pomaganie zbliża ludzi, dlatego zaangażowany personel stanowią osoby z Gminy Kozienice, a są to m.in. pielęgniarki, terapeuta zajęciowy i fizjoterapeuta. Pomoc obejmuje organizowanie wolnego czasu i pomoc w ramach Klubu Seniora, pilotażowy program z użyciem opaski telemedycznej, wspieranie osób chorych w opiece krótkoterminowej oraz  - co niecodzienne, a jakże potrzebne - możliwość bezpłatnego skorzystania z usług Złotej Rączki.

 

Z naszej strony patrząc projekty realizowane są w ramach zadania publicznego Gminy Kozienice.

 

Zapraszamy do zapoznania się z załączonymi plakatami!

 

 

 

Albert Kopański

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe