Mają w sobie to coś...

  • 23.02.2018, 20:45 (aktualizacja 23.02.2018, 21:00)
  • Admin admin
Mają w sobie to coś...
Niezwykła klasa, niezwykła nauczycielka

Klasa liczy 11 osób, nietuzinkowych uczniów.V klasy PSP nr 2 w Pionkach

Święta dla Sary – koleżanki ze szkoły wspólnie z rodzicami i wychowawczynią przez trzy dni sprzedawali własnoręcznie zrobione stroiki świąteczne, ozdoby i choinki z pierników. Zebrane ponad 4500 zł przeznaczono na rehabilitację Sary.

Pierniczek - dzieci piekły i sprzedały pierniki świąteczne-a pieniądze przekazane zostały na rzecz Pionkowskiego Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami (418zł.) .

Babeczka dla koteczka - jesienią ubr. dzieci upiekły babeczki, które sprzedawały w szkole. Zrobiły również kotki - maskotki ze skarpet. Dochód przekazały do kociarni. Za te środki zakupiona została lampa bakteriobójcza.(373 zł)

I to na tyle. Jesteście wielcy! Serdecznie Was pozdrawiamy, Waszą Panią Wychowawczynię Renatę Gałczyńską – Smal również.

Redakcja OKA

Admin admin

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe