Ruszyły turystyczne.kozienice.pl

  • 06.06.2019, 06:20 (aktualizacja 06.06.2019, 07:39)
  • Edmund Kordas
Ruszyły turystyczne.kozienice.pl
Najnowsze (11/399) wydanie Tygodnika OKO

Ruszyły Turystyczne Kozienice

1 czerwca, wpisując się w obchody Dnia Puszczy, ruszył nowy, działający pod egidą Gminy Kozienice, portal poświęcony turystyce w naszym regionie.

Turystyczne Kozienice to portal mający służyć zbieraniu i prezentowaniu wszystkich  informacji, jakie mogą być pomocne odwiedzającemu nasz region turyście, ale także mieszkańcowi gminy czy powiatu, zainteresowanemu ciekawymi miejscami, szlakami i dostępnymi lokalnie formami rekreacji.

Zachęcamy do odwiedzenia strony pod adresem turystyczne.kozienice.pl, jak również jej profilu na Facebooku. Mile widziane są wszelkie opinie i uwagi, ponieważ Twórcy strony proszą o Państwa pomoc w ulepszaniu i aktualizowaniu zawartych na niej informacji.

Tutaj wersja elektroniczna OKO 11/399

 

Edmund Kordas

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe