Dzieci i opiekunowie poszkodowani w wypadku autobusu na drodze do Królewskich Źródeł

  • 18.09.2019, 12:43
  • Albert Kopański
Dzieci i opiekunowie poszkodowani w wypadku autobusu na drodze do Królewskich Źródeł
Zsunięciem się do rowu i wywróceniem autokaru na bok zakończyła się próba ominięcia kolein na mokrej drodze prowadzącej w kierunku Królewskich Źródeł.

Wśród poszkodowanych, którzy zostali przewiezieniu do szpitali w Kozienicach, Pionkach i Radomiu, jest dziesięcioro dzieci (chodzi o młodzież w wieku około 15 lat) oraz dwóch opiekunów. Większość z 40 osób podróżujących autokarem nie odniosła na szczęście obrażeń wymagających przewiezienia do szpitala.

Wstępne ustalenia sugerują, że do wypadku mogło dojść na skutek złych warunków na drodze, jakie powstały po ostatnich opadach deszczu. Obecnie ma miejscu pracują już tylko służby zajęte stawianiem autobusu na koła, droga powinna być wkrótce otwarta.

Albert Kopański

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe