Atak nożownika w kozienickim szpitalu

  • 08.12.2019, 18:01 (aktualizacja 08.12.2019, 22:00)
  • Albert Kopański
Atak nożownika w kozienickim szpitalu
Bardzo niepokojące zdarzenie miało miejsce wczoraj wieczorem w kozienickim szpitalu.

 

Wedle informacji, jakimi dysponujemy, na oddział wewnętrzny kozienickiego szpitala wtargnąć miał w sobotni wieczór (07.12.19) mężczyzna, który przy użyciu noża atakował pacjentów, raniąc jednego z nich.

 

(AKTUALIZACJA: nie doszło do wtargnięcia z zewnątrz, agresorem był przebywający na oddziale pacjent z zaburzeniami psychicznymi)

 

Sytuacja została opanowana i nie doszło do dalszego rozlewu krwi dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności: na oddziale przebywał akurat, w charakterze odwiedzającego, funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa. Obezwładnił napastnika, który został następnie przekazany policji.

 

Informację otrzymaliśmy od czytelnika Tygodnika OKO. Niepokojący jest fakt, że dyrekcja szpitala dowiedziała się o zdarzeniu dopiero dzisiaj, od naszej redakcji.

 

Motywacja napastnika, który przebywa obecnie w areszcie, nie jest znana. 

Albert Kopański

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe