Apel o pomoc dla rodziny z Chinowa poszkodowanej w pożarze

  • 16.03.2020, 15:10 (aktualizacja 16.03.2020, 15:27)
  • Albert Kopański
Apel o pomoc dla rodziny z Chinowa poszkodowanej w pożarze
Rodzina pani Małgorzaty, po śmierci męża od kilku lat samotnie wychowującej dwie córki, (13-letnią Paulinę i 16-letnią Wiktorię), doświadczyła w niedzielę, 8 marca, wielkiej tragedii. Pożar, którego przyczyny nie są jeszcze znane, wybuchł w ich domu w Chinowie nocy, zabierając nie tylko wszystko, co rodzina posiadała, ale również życie ojca pani Małgorzaty i dziadka dziewczynek.

 

Według strażaków dom nie nadaje się do zamieszkania, toteż tydzień po tragedii, otrzymawszy już od dobrych ludzi pomoc materialną w postaci ubrań czy wyprawki szkolnej dla dziewcząt, rodzina potrzebuje w tej chwili przede wszystkim mieszkania, szuka więc możliwości wynajęcia w przystępnej cenie mieszkania w Kozienicach - najlepiej, z uwagi na szkołę dziewczynek, na osiedlu Energetyki. Pani Małgorzata poszukuje również teraz w Kozienicach pracy. Jako osoba silnie zmotywowana, pracy nie boi się żadnej, acz ze względu na właściwą jej energię - która nas bardzo zaskoczyła, ponieważ spodziewaliśmy się rozmowy z osobą przybitą tragedią i przygaszoną - zdecydowanie lepiej sprawdzi się w zadaniach nie wymagających przysłowiowego “siedzenia na tyłku” ;)

 

Na platformie pomagam.pl, pod adresem https://pomagam.pl/nk4yg6hg znajdziecie Państwo zbiórkę, która umożliwia finansowe wsparcie rodziny, do czego gorąco zachęcamy.

 

Szerzej o sprawie rodziny i potrzebie pomocy dla niej pisać będziemy w czwartkowym numerze Tygodnika OKO. 

Albert Kopański

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe