Przypominamy: PIOTR CIESZEWSKI - CO JEST W ŻYCIU WAŻNE (wywiad video)

  • 28.03.2020, 12:37 (aktualizacja 29.03.2020, 16:00)
  • Albert Kopański
Przypominamy: PIOTR CIESZEWSKI - CO JEST W ŻYCIU WAŻNE (wywiad video)
W okresie, gdy normalne życie społeczne trwa w pewnym sensie w stanie zawieszenia i borykamy się z obawami o zdrowie własne i bliskich oraz o bezpieczeństwo finansowe, w czasie, gdy pandemia pokrzyżowała wiele naszych planów i musimy jakoś z tym żyć, dobrze jest przypominać o budujących przykładach ludzkiego hartu ducha, pasji i przedsiębiorczości.

 

Pamiętacie Państwo TeleOko TV? Na początku roku 2017 nasze studio odwiedził Piotr Cieszewski - himalaista, zdobywca Mount Everest, trener przywództwa, mówca, menedżer. Opowiada o sukcesach, ale także o ich cenie i niepowodzeniach, które sukces poprzedzały oraz o tym, jak wola i zdecydowanie pozwalają przekuć jedno w drugie.

 

Jak w ogóle i czemu nawiązaliśmy kontakt z panem Piotrem? Tak się złożyło, że jego żona, pani Ewelina pochodzi z Brzózy. W roku 2013 media z całego kraju zainteresowały się niezwykłą podróżą poślubną państwa Cieszewskich: wybrali się oni bowiem nie gdzie indziej, a na Mount Everest, w 60. rocznicę pionierskiego wejścia na ten ośmiotysięcznik. Pani Ewelina relacjonowała wówczas dla nas wyprawę przy pomocy telefonu satelitarnego, już po powrocie małżeństwa ukazał się natomiast na naszych łamach obszerny wywiad  - najwierniejszych czytelników odsyłamy tu do archiwalnych numerów z roku 2013! 

 

Po kilku latach powróciliśmy do tematu, a rozmowa z roku 2017 ukazała się u nas w dwóch częściach, poprzedzonych zwiastunami. Poniżej znajdziecie Państwo całość, tj, dwa zwiastuny do części pierwszej, część pierwszą, zwiastun do części drugiej i samą część drugą.

 

I ZWIASTUN:

 

 

 

II ZWIASTUN:

 

 

I CZĘŚĆ WYWIADU:

 

ZWIASTUN II CZĘŚCI:

 

II CZĘŚĆ WYWIADU:

 

Albert Kopański

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe