Enea Wytwarzanie nadal będzie sponsorem siatkarzy Cerrad Enea Czarni Radom

  • 24.06.2020, 11:05 (aktualizacja 24.06.2020, 11:06)
  • Albert Kopański
Enea Wytwarzanie nadal będzie sponsorem siatkarzy Cerrad Enea Czarni Radom
Cerrad Enea Czarni Radom i Enea Wytwarzanie bardzo dobrze oceniają dotychczasową współpracę. Zgodnie też deklarują chęć kontynowania współpracy w zbliżającym się sezonie rozgrywek Plus Ligi.

Pierwsza umowa o sponsorowaniu radomskiej drużyny przez działającą w Grupie Enea Eneę Wytwarzanie została podpisana w 2018 roku. Rok później, w kolejnej umowie Enea stała się już sponsorem subtytularnym. Pandemia koronawirusa sprawiła jednak, że sezon rozgrywek został zakończony już w marcu, co uniemożliwiło rozegranie drużynie Cerrad Enea Czarni Radom kilku spotkań.

Pomimo tego krótszego sezonu obie strony umowy oceniają dotychczasową współpracę za bardzo dobrą.

Z satysfakcją obserwowaliśmy poczynania Cerrad Enea Czarni Radom w wiosennej rundzie i kibicowaliśmy, by nasza drużyna weszła do fazy rozgrywek play off, na co były duże i realne szanse – mówi Jan Mazurkiewicz, wiceprezes Enei Wytwarzanie do spraw korporacyjnych – I tak też się stało, w momencie przerwania rozgrywek zespół zajmował siódme miejsce. Niestety, z niezależnych przyczyn nie odbyła się faza play off i nasza ocena okresu współpracy z konieczności musiała dotyczyć krótszego terminu. Takie badanie efektywności sponsoringu zostało przeprowadzone dla nas przez niezależną firmę. Dysponujemy już wynikami, są one bardzo dobre i jak się okazało ta współpraca świetnie promuje Eneę i Eneę Wytwarzanie. Oprócz tego, że były to dobrze zainwestowane pieniądze, to są też takie wartości jak wspieranie świetnej drużyny, doskonale promującej Radom i region radomski. Biorąc to wszystko pod uwagę i mając w tej sprawie za sojusznika Pana Posła Marka Suskiego, przewodniczącego Sejmowej Komisji do Spraw Energii i Skarbu Państwa zdecydowaliśmy się na kontynuowanie współpracy w roli sponsora strategicznego. Szczegóły będą oczywiście ustalane przez podpisaniem umowy, ale już dziś mamy przekonanie, że nasza decyzja pozwoli klubowi Cerrad Enea Czarni Radom na pozyskiwanie wartościowych zawodników i budowanie zespołu, który przyniesie nam w najbliższym sezonie wiele powodów do radości.

Z ogromną radością przyjęliśmy wiadomość, że Zarząd Enei Wytwarzanie wyraził chęć kontynuowania współpracy z naszym klubem w kolejnym sezonie. Wyniki wartości mediowych, jakie osiągnęła marka Enea pozwalają mieć nadzieję, że nasza współpraca będzie długofalowa, o czym oczywiście już dziś rozmawiamy z naszym Partnerem – firmą Enea.

Kilkuletnia współpraca dałaby nam stabilizację w przyszłości i większe możliwości rozwoju oraz budowania lepszej drużyny. Mając na uwadze zbliżające się obchody 100-lecia Klubu taki strategiczny Sponsor jakim jest Enea jest dla nas wręcz bezcenny.

Jestem przekonany, że z takim Partnerem nasza drużyna zyska jeszcze więcej energii w Lidze Mistrzów Świata! – powiedział Wojciech Stępień Prezes WKS Czarni Radom.

Albert Kopański

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe