Zagłosuj na inicjatywę w projekcie „Razem dla kultury w Gminie Kozienice"!

  • 21.07.2020, 13:37 (aktualizacja 21.07.2020, 13:53)
  • Albert Kopański
Zagłosuj na inicjatywę w projekcie „Razem dla kultury w Gminie Kozienice"!
Jest okazja, by wpłynąć na to, co będzie się działo w najbliższym czasie w Gminie Kozienice na niwie kultury :)

Narodowe Centrum Kultury i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka informują, iż rozpoczyna się ważny etap w projekcie pn. „Razem dla kultury w Gminie Kozienice".

  • W dniach od 21 lipca 2020 r., od godz. 12.00 do 27 lipca 2020 r., do godz. 12.00 zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Kozienice (miasto i sołectwa) do głosowania na zgłoszone do konkursu inicjatywy kulturalne.
  • Uczestnicy konkursu inicjatyw ubiegają się o dofinansowanie na realizację działań z zakresu kultury. Jest o co walczyć, bo maksymalna kwota dofinansowania wynosi aż 7000 zł.
  • Zgłoszone przez mieszkańców inicjatywy przeszły już ocenę formalną, a teraz pora na głosowanie!!! Dzięki państwa głosom, wnioskodawcy mogą otrzymać dodatkowe punkty do końcowej oceny swoich pomysłów. Każdy głos się liczy – głosuj i wybieraj razem z nami najciekawsze wydarzenia kulturalne.
  • Głosowanie odbywa się w Internecie przy pomocy platformy surveyplanet.com.
  • Zwycięskie inicjatywy zostaną zrealizowane w okresie od 1 września 2020 r. do 10 listopada 2020 r. na terenie Gminy Kozienice.

Projekt „Razem dla kultury w Gminie Kozienice" jest realizowany przez Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, w ramach programu „Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2020" i został dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury.
 

Lista inicjatyw oraz link do głosowania znajdują się na stronie:
https://www.dkkozienice.pl/index.php?id=9621
Albert Kopański

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe