NOWE OBLICZE REHABILITACJI

  • 13.08.2020, 12:40 (aktualizacja 13.08.2020, 12:44)
  • Albert Kopański
NOWE OBLICZE REHABILITACJI
Dobra wiadomość dla pacjentów wymagających opieki i rehabilitacji z naszego regionu. Otóż już niedługo, 1 września, oddział rehabilitacji zmienia swoją lokalizację oraz wizerunek.

 

Dotychczasowy oddział rehabilitacji stacjonarnej oraz poradnia, które mieściły się na terenie szpitala powiatowego w Kozienicach, zostaną przeniesione na nowe miejsce na ulicę Lubelską 69b. Zmiana lokalizacji to również nowe oblicze placówki - z oddziału 30-łóżkowego staje się oddziałem 53-łóżkowym, a to oznacza, że jednorazowo więcej pacjentów skorzysta z opieki i rehabilitacji stacjonarnej. Dla pacjentów zostały przygotowane pokoje 2- i 3-osobowe, każdy z łazienką, oczywiście wszystko przystosowane dla osób niesamodzielnych i niepełnosprawnych.

 

Budynek o powierzchni 1700 całkowicie parterowy został zaprojektowany w podziale na część nocną oddziałową i dzienną rehabilitacyjną. Obok budynku znajduje się duży parking oraz część rekreacyjna, która da szansę na integrację pacjentów i odpoczynek na świeżym powietrzu po zabiegach.

 

Oddział i poradnię rehabilitacji od ponad 8 lat prowadzi spółka Reha-Complex, która obecnie zatrudnia ponad 40 osób. Wysoko wykwalifikowany personel placówki zapracował na bardzo dobry wizerunek firmy do tego stopnia, że na rehabilitację stacjonarną do Kozienic przyjeżdżają nie tylko pacjenci z regionu i sąsiedniego województwa lubelskiego, ale też z łódzkiego, Podkarpacia, Śląska a nawet z Pomorza.

 

Obecnie placówka przygotowuje się do przyjęcia pierwszych pacjentów.

 

Aby skorzystać z pomocy rehabilitacyjnej należy zgłosić się ze skierowaniem zgodnym z przepisami NFZ-u do Kozienic na ulicę Lubelską 69b.

 

 

Oddział Rehabilitacji zaprasza do nowej siedziby!

 

W dotychczasowej siedzibie przy al. Sikorskiego 10 w Kozienicach przyjęcia będą odbywać się do dnia 20 sierpnia.

 

Od 1 września zapraszamy na ulicę Lubelską 69b, wejście także od ul. Polnej.

 

 

 

 

Albert Kopański

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe