Stowarzyszenie Przystanek Inicjatywa zaprasza...

  • 28.08.2020, 17:47
  • Albert Kopański
Stowarzyszenie Przystanek Inicjatywa zaprasza...
Stowarzyszenie Przystanek Inicjatywa zaprasza do udziału w atrakcyjnych imprezach turystycznych i kulturalnych. Pierwsza z nich odbędzie się już w niedzielę!

 

30 sierpnia (niedziela) odbędzie się rajd organizowany w ramach projektu “Razem na szlakach kultury, piękna i smaku”. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rajdzie pieszym lub rowerowym, którzy gotowi byliby stawić się w niedzielę o godzinie 12:00 na dworcu PKS, prosimy o uprzedni kontakt pod numerem 882-126-601 bądź o przesłania wiadomości na fanpage Przystanek Inicjatywa (by nas łatwo znaleźć można użyć kodu QR udostępnionego obok). W programie imprezy oprócz tradycyjnych rajdowych atrakcji znajdą się warsztaty kulinarne z paniami z Koła Gospodyń Wiejskich z Nowej Wsi Babeczki z Pieprzem i Solą oraz warsztaty rękodzieła artystycznego, które poprowadzą instruktorki z WTZ w Przewozie.

 

6 września (kolejna niedziela) o godzinie 17:00 zapraszamy z kolei do kawiarni w CK-A Kozienicach (ul warszawska 29) na imprezę kulturalną, pierwszą z organizowanych przez Stowarzyszenie pod hasłem “Od rogu Jagiełły po sample i bity” w ramach projektu będącego realizacja zadania publicznego zleconego przez Gminę Kozienice w obszarze Kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. W trakcie imprezy wystąpi muzyczne małżeństwo Małgorzaty i Kamila Koksów, wykonując utwory głównie zaczerpnięte z repertuaru polskiej muzyki rozrywkowej okresu międzywojennego. Muzyce towarzyszyć będzie ciekawa, historyczna opowieść.

 

Tego samego dnia w tym samym miejscu, o godzinie 19:00 odbędzie się również recital Jana Kondraka - znakomitego i wszechstronnego pieśniarza z Lubelskiej Federacji Bardów, którego ostatnie koncerty cieszyły się ogromnym powodzeniem i nadkompletem.

 

Uwaga: obie te imprezy odbywać się będą niezależnie i na obie obowiązują osobne zapisy - kontakt pod numerem 882-126-601 bądź wiadomość za pośrednictwem fanpage Przystanek Inicjatywa.

 

Podczas wszystkich wydarzeń organizowanych przez stowarzyszenie Przystanek Inicjatywa obowiązywać będą wszystkie mające normalnie zastosowanie w okresie epidemii obostrzenia oraz środki bezpieczeństwa. Za Państwa zgodą będziemy mierzyć bezdotykowym termometrem temperaturę, będzie obowiązywał dystans społeczny i dezynfekcja rąk a na muzyczne spotkania w kawiarni zapraszamy Państwa w maseczkach lub przyłbicach.

 

Do zobaczenia!

 

Albert Kopański

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe