Mistrzowski turniej z emocjami

  • 14.09.2020, 12:21 (aktualizacja 14.09.2020, 12:27)
  • Albert Kopański
Mistrzowski turniej z emocjami Finaliści z Prezesem,od prawej. Wiceprezes ds. Pracowniczych Marcin Łukasiewicz,zwycięzca 1.Robert Czajkowski,2.Adrian Grześków,3.Błażej Adamczyk
Zostały zakończone I Mistrzostwa Pracowników Enei Wytwarzanie o Puchar Prezesa ds. Pracowniczych w Heroes Might&Magic III. Zwycięzcą został pracownik Wydziału Socjalnego – Robert Czajkowski, który w finałowej rozgrywce pokonał Adriana Grześków z Wydziału Ruchu Bloków.

Mistrzowski turniej z emocjami

 

 

Zostały zakończone I Mistrzostwa Pracowników Enei Wytwarzanie o Puchar Prezesa ds. Pracowniczych w Heroes Might&Magic III. Zwycięzcą został pracownik Wydziału Socjalnego – Robert Czajkowski, który w finałowej rozgrywce pokonał Adriana Grześków z Wydziału Ruchu Bloków.

 

Ideą powstania tego typu rozgrywek dla pracowników elektrowni były ograniczenia społeczne związane z pandemia koronawirusa oraz gwałtownie rosnąca popularność rozgrywek w trybie wirtualnego e-sportu. Aby urozmaicić energetykom przykry czas pandemii, ze względu na swą niesłabnącą popularność, a przede wszystkim ponadczasowy wymiar łączący wszystkie pokolenia, wybór gry na I Mistrzostwa padł na Heroes.

 

Po wstępnej selekcji z czterdziestu ośmiu chętnych osób wyłoniono szczęśliwą osiemnastkę, która 8 czerwca rozpoczęła rozgrywki grupowe. Dwóch najlepszych graczy, z każdej z czterech grup, awansowało do czołowej ósemki.

Starcia te wyłoniły półfinalistów, którzy dzięki swojemu kunsztowi strategiczno – taktycznemu dotarli do strefy medalowej. Finałowa rozgrywka wraz profesjonalnym komentarzem członków portalu Jaskinia Behemota, transmitowana była na żywo za pośrednictwem aplikacji YouTube.

Wygrał Robert Czajkowski, który w finałowej rozgrywce pokonał Adriana Grześków. W meczu o III miejsce, po sześciogodzinnej batalii,  Łukasz Anioł musiał uznać wyższość Błażeja Adamczyka. Obaj gracze reprezentowali wydział Ruchu Bloków.

 

 

Jak podkreślali organizatorzy i medaliści Mistrzostw Polski w Heroes M&MIII zawody stały na wysokim poziomie.

Pięć i pół tysiąca odsłon na platformie YT pokazuje, że pomysł na stworzenie Mistrzostw był trafiony i wzbudził duże zainteresowanie wśród pracowników i ich rodzin.

Atrakcyjne nagrody i puchary dla najlepszych uczestników przekazał na uroczystej ceremonii prezes ds. Pracowniczych - Marcin Łukasiewicz.

 

 

Wszystkich tych, którzy chcieliby prześledzić finałowe stracie zapraszamy do obejrzenia zapisu na stronie https://www.youtube.com/watch?v=AqH-UF02ip0&ab_channel=JaskiniaBehemota, zaś przebieg, formuła i zasady organizacji dostępne są na facebook’owym funpage „Elektrownia gra”.

 

 

Albert Kopański

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe