„Drogi Święty Mikołaju!”... napisz list i wygraj nagrody

  • 30.11.2020, 14:19
  • Źródło: CK-A Kozienice
„Drogi Święty Mikołaju!”... napisz list i wygraj nagrody .
„Drogi Święty Mikołaju!” to tytuł najnowszego konkursu ogłoszonego przez Kozienicki Dom Kultury i Gminę Kozienice. Tym razem zadaniem uczestników jest napisanie listu do „ulubionego świętego”.

Konkurs został ogłoszony w poniedziałek, 30 listopada, w „Kulturalnej grupie KDK” na portalu Facebook. To kolejna propozycja Kozienickiego Domu Kultury na czas lockdownu. 
Zgodnie z najnowszymi wytycznymi, nasza siedziba, czyli Centrum Kulturalno-Artystyczne, będzie zamknięta do 27 grudnia. Powoli wchodzimy w przedświąteczny okres, dlatego chcemy zaproponować naszym mieszkańcom, zwłaszcza tym najmłodszym, szereg aktywności związanych z Mikołajkami i Bożym Narodzeniem – tłumaczy Dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska. 
Ogłoszony konkurs ma charakter familijny i jest adresowany do rodzin z Gminy Kozienice. Zgłoszenie mogą przygotować co najmniej dwie osoby (np. dziecko + rodzic / opiekun, wnuczek i babcia / dziadek). Głównymi autorami prac powinny być dzieci do 8. roku życia.
– Zadaniem uczestników jest wykonanie kartki z postacią Świętego Mikołaja oraz napisanie wewnątrz kartki ciekawego i oryginalnego listu do niego. Następnie należy zrobić zdjęcia pracy konkursowej i wysłać je na adres [email protected], wpisując w temacie: „Drogi Święty Mikołaju” – wyjaśnia Elwira Kozłowska.
Kartka powinna być formatu A5 (po złożeniu) i ma przedstawiać postać Świętego Mikołaja (portret lub cała sylwetka). Sama kartka powinna zostać wykonana z papieru i ozdobiona przy użyciu dowolnych technik plastycznych. Warto też pochylić się nad treścią listu, bo to również będzie oceniane.
Praca powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem głównego autora oraz zawierać datę – grudzień 2020. Zgłoszenia przyjmowane są do 4 grudnia. Wyniki poznamy 6 grudnia.
Na autorów trzech najlepszych prac czekają nagrody w postaci gadżetów Kozienickiego Domu Kultury. Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie, opublikowanym na www.dkkozienice.pl

Źródło: CK-A Kozienice

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe