KDK zaprasza do wspólnego śpiewania

  • 09.12.2020, 13:20
  • Źródło: CK-A Kozienice
KDK zaprasza do wspólnego śpiewania
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka ogłosiły w środę, 9 grudnia, kolejny konkurs z nagrodami. Tym razem okazję do wykazania się będą mieli wokaliści, bo tematem przewodnim zabawy jest „Rodzinne śpiewanie kolęd i piosenek świątecznych”.

Konkurs wpisuje się w cykl przedświątecznych działań on-line Kozienickiego Domu Kultury na czas drugiego lockdownu w kulturze. Podobnie jak poprzednie, prowadzony jest w „Kulturalnej grupie KDK” na portalu Facebook.
- Proponujemy naszym mieszkańcom rodzinną integrację poprzez wspólny udział w konkursach. Tym razem zadanie polega na zaśpiewaniu przez rodziny kolędy, pastorałki lub piosenki świątecznej, a następnie przesłaniu nam nagrania - tłumaczy Dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.
Zgłoszenia należy wysyłać przy pomocy platformy WeTransfer (www.wetransfer.com) na adres e-mail: [email protected], najpóźniej do 20 grudnia. Jedna rodzina może przygotować jedno zgłoszenie.

Nagrania powinny być zapisane w formacie mp4 (obraz i dźwięk) i nie mogą być w żaden sposób upiększone, ubarwione czy uzupełnione pogłosem. Dopuszczalna długość wideo to cztery minuty.
- Nasze jury wybierze maksymalnie trzy zgłoszenia, których autorzy otrzymają zestawy gadżetów Kozienickiego Domu Kultury. Komisja weźmie pod uwagę takie kryteria, jak: interpretacja utworu, muzykalność, dykcja, walory głosowe czy ogólny wyraz artystyczny. Mile widziane są też stroje bądź dekoracje nawiązujące do Świąt Bożego Narodzenia - wyjaśnia Elwira Kozłowska.
Wyniki konkursu poznamy 23 grudnia, a nagrodzone zgłoszenia zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK”. Uwaga: konkurs jest skierowany do mieszkańców Gminy Kozienice.

Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie, dostępnym na www.dkkozienice.pl

Źródło: CK-A Kozienice

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe