INFORMACJA O BIEŻĄCEJ SYTUACJI w SP ZZOZ w KOZIENICACH

  • 08.01.2021, 15:56
  • Albert Kopański
INFORMACJA O BIEŻĄCEJ SYTUACJI  w SP ZZOZ w KOZIENICACH
Aktualizacja z dnia 8 styczniea 2020.


Informujemy, że w związku z awarią Tomografu Komputerowego oraz wykryciem ognisk zakażeń COVID-19 w Oddziale Wewnętrznym i Zakładzie Pielegnacyjno –Opiekuńczym zostały wstrzymane przyjęcia nowych pacjentów do Szpitala Powiatowego w Kozienicach.

Decyzja nasza została podyktowana koniecznością wykrycia źródła zakażenia oraz dokonania niezbędnych badań wymazowych wśród pracowników i pacjentów, a także dezynfekcji oddziałów szpitalnych.

Informujemy wszystkich zainteresowanych, że pacjenci, przybywający w oddziałach szpitalnych SP ZZOZ w Kozienicach są objęci opieką medyczną oraz należycie zabezpieczeni przed zakażeniem zgodnie z obowiązującymi procedurami w zakresie zapobiegania chorobom zakaźnym.

Po przeprowadzeniu wszelkich procedur związanych z zakażeniem oraz po powzięciu informacji o wydaniu pozytywnej decyzji Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kozienicach w trybie natychmiastowym wznowimy przyjęcia.

Po przeprowadzeniu wszelkich procedur związanych z zakażeniem oraz po powzięciu informacji o wydaniu pozytywnej decyzji Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej wznowimy przyjęcia.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

Dyrekcja

SP ZZOZ w Kozienicach


 

 

Albert Kopański

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe