Wznowienie przyjęć pacjentów do oddziałów: ginekologiczno – położniczego, neonatologicznego i pediatrycznego

  • 11.01.2021, 15:34 (aktualizacja 22.01.2021, 10:01)
  • Albert Kopański
Wznowienie przyjęć pacjentów do oddziałów: ginekologiczno – położniczego,…
Informujemy, że od dnia 11 stycznia 2021 roku wznawiamy przyjęcia pacjentów do następujących Oddziałów: Ginekologiczno – Położniczego, Neonatologicznego oraz Pediatrycznego.

 

Informujemy, że od dnia 11 stycznia 2021 roku wznawiamy przyjęcia pacjentów do następujących Oddziałów: Ginekologiczno – Położniczego, Neonatologicznego oraz Pediatrycznego.

Mimo bardzo trudnej sytuacji epidemiologicznej w SP ZZOZ w Kozienicach i dużej absencji personelu medycznego Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna oraz Podstawowa Opieka Zdrowotna udzielają świadczeń zdrowotnych wszystkim zgłaszającym się pacjentom.
W Laboratorium Analitycznym Centralnym oraz Pracowni Radiologii i USG wykonujemy badania diagnostyczne, oprócz Tomografii Komputerowej z powodu poważnej awarii aparatu TK.

O usunięciu awarii Tomografu Komputerowego oraz wznowieniu przyjęć do pozostałych oddziałów będziemy informować na bieżąco.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

 

 

Dyrekcja

SP ZZOZ w Kozienicach

Albert Kopański

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe