TAKIE RZECZY TYLKO W...

  • 23.02.2021, 16:29 (aktualizacja 23.02.2021, 16:45)
  • Albert Kopański
TAKIE RZECZY TYLKO W...
Spółdzielnia socjalna “PRZYSTANEK KOZIENICE” zaprasza serdecznie do sklepu PRZYSTANEK NATURA - Kozienice, ul. Warszawska 4/7 (obok dawnej poczekalni PKS). PRZYSTANEK NATURA to wyjątkowe miejsce na mapie naszej gminy, gdzie sąsiadują ze sobą piękne rękodzieło wytworzone rękami lokalnych twórców, starannie wyselekcjonowane zdrowe produkty z okolic bliższych i dalszych, miody jadalne i pitne, wyroby browarów rzemieślniczych, obrazy, pamiątki i piękne wielkoformatowe fotografie z Kozienic… zapomnieliśmy o czymś? Na pewno, bo na małej powierzchni zgromadziliśmy zbyt wiele atrakcyjnych artykułów, by przytoczyć wszystkie z pamięci, trzeba więc do nas po prostu przyjść i przekonać się samemu!

Oleje z Olejarni Niwki to tłoczone na zimno, w pełni naturalne i nierafinowane, najwyższej,jakości produkty tworzone z pasją i troską. Są u na dostępne zarówno smaki tradycyjne – lniany, rzepakowy, słonecznikowy; jak i bardziej wyraziste – z czarnuszki, z pestek dyni, olej konopny i makowy, czy olej z lnianki zwany rydzowym!

 

 

Znajdziecie Państwo u nas także artykuły z pasieki Tomasza Petryki, wśród których Kubuś Puchatek poczułby się jak w raju:

 

 

Nie zapominacie Panowie, że już wkrótce Dzień Kobiet? Mamy zatem chyba coś dla Was, a raczej... od Was dla Waszych Pań!

 

 

...oraz, od tego samego producenta, coś iście bajkowego dla najmłodszych:

 

 

 

Najnowszym naszym nabytkiem są świeże, zdrowe soki tłoczone na zimno, przygotowane metodą paskalizacji. Paskalizacja polega na zastępowaniu oddziaływania temperaturą oddziaływaniem wysokim ciśnieniem, co pozwala zachować wszystkie witaminy wartości odżywcze, a jednocześnie przedłuża czas przechowywania soku.

 

 

Oprócz rzeczy zdrowych, nie brak u nas także tych pięknych - w tym wspaniałych okazów rękodzieła!

 

Takie rzeczy tylko w sklepie PRZYSTANEK NATURA!

 

 

 

 

 

Albert Kopański

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe