Pierwsza kozieniczanka 2021 roku!

  • 24.02.2021, 13:26
  • Albert Kopański
Pierwsza kozieniczanka 2021 roku!
Amelia – to pierwsze „kozienickie Dziecko” urodzone w 2021 roku. Dziewczynka przyszła na świat 3 stycznia 2021 roku o godz. 22.30, w chwili narodzin ważyła 3,3 kg i mierzyła 55 cm.

24 lutego, w imieniu Burmistrza Piotra Kozłowskiego, maleńką Amelkę powitali w jej rodzinnym domu w Janikowie, Zastępca Burmistrza Gminy Kozienice Dorota Stępień wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Rafałem Suchermanem. Na ręce rodziny przekazano list gratulacyjny Burmistrza oraz upominki ufundowane przez Gminę Kozienice.

Rodzicom i dumnemu braciszkowi gratulujemy, a pierwszej narodzonej w 2021 roku mieszkance naszej gminy życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności!

Albert Kopański

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe