Szklarnie w Ryczywole – blisko, coraz bliżej...

  • 24.03.2021, 11:12 (aktualizacja 24.03.2021, 11:19)
  • Albert Kopański
Szklarnie w Ryczywole – blisko, coraz bliżej...
W środę 24 marca, w Urzędzie Miejskim w Kozienicach odbyło się spotkanie Burmistrza Gminy Kozienice Piotra Kozłowskiego z Prezesem firmy Citronex, właścicielem firmy Polskie pomidory S.A. Arturem Toronowskim i jego współpracownikami bezpośrednio zaangażowanymi w inwestycję prowadzoną na terenie Gminy Kozienice.

Podczas spotkania omówiono aktualną sytuację związaną z budową nowoczesnych szklarni w Ryczywole. A trzeba przyznać, że prace nabrały tempa. Jak zapewnia prezes, budowa przebiega sprawnie i jest już na ukończeniu. Inwestorzy zakładają uruchomienie produkcji na jesieni tego roku. Z kolei już w kwietniu planowane jest rozpoczęcie rekrutacji pracowników.

Na pierwszym etapie działalności w Ryczywole, firma planuje zatrudnić około 200 osób. W perspektywie planowana jest dalsza rozbudowa szklarni i kolejne miejsca pracy.


 

Albert Kopański

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
fred
fred 28.03.2021, 20:10
Ciekawe czy ktoś był w Siechnicach (szklarnie) nocą. Zanieczyszczenie nieba sięga aż do Czech. Czy w Ryczywole będą rolety, które zatrzymają światło?

Pozostałe