JAK ŻYĆ? Kojące rozmowy z Tamarą Bieńkowską już w poniedziałek w Kawiarni Kulturalnej

  • 10.09.2021, 14:37 (aktualizacja 13.09.2021, 10:15)
  • Albert Kopański
JAK ŻYĆ? Kojące rozmowy z Tamarą Bieńkowską już w poniedziałek w Kawiarni…
Życie potrafi zaskoczyć! Jeśli zawodzi jakiś człowiek, może podupaść Twoje zaufanie do innych ludzi. Przykre doświadczenia mogą zagrozić Twojej samoocenie i poczuciu własnej wartości.

Można jednak znaleźć realistyczną przestrzeń kompromisu między „zawsze” i „nigdy”, w której każdy może żyć w większym komforcie. Wystarczy tylko przeanalizować dowody i samodzielnie określić swoje przekonania.

 

Dotarcie do tego co osłabia nasze siły w danej sytuacji i praca nad tym co pozwala znaleźć rozwiązanie albo przynajmniej przetrwać sytuację kryzysową – to główny kierunek pracy przy wsparciu w nieoczekiwanych, trudnych sytuacjach.

 

Kawiarnia Kulturalna

(Centrum Kulturalno – Artystyczne, Kozienice ul. Warszawska 29)

 

zaprasza na spotkanie/rozmowę z Tamarą Bieńkowską - psychologiem, superwisorem coachingu, wykładowcą akademickim. Autorką podcastu „Szefska pasja”.

 

Poniedziałek 13 września, godz. 18.00 Wstęp wolny.

 

Spotkanie przygotowane przez Spółdzielnie Socjalną PRZYSTANEK KOZIENICE. Sfinansowane ze środków Gminy Kozienice.

 

 

 

Albert Kopański

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe