Enea Wytwarzanie partnerem głównym Jubileuszowej Gali Biznesu

  • 21.09.2021, 18:27
  • Albert Kopański
Enea Wytwarzanie partnerem głównym Jubileuszowej Gali Biznesu
17 września Izba Przemysłowo-Handlowa Ziemi Radomskiej obchodziła wspaniały jubileusz 30-lecie istnienia, Enea Wytwarzanie była głównym partnerem Wydarzenia.

Enea Wytwarzanie jest członkiem Izby Przemysłowo-Handlowej od kilku lat i aktywnie wspiera jej rozwój. Izba Przemysłowa-Handlowa Ziemi Radomskiej jest obecnie największą instytucją z obszaru działania Enei Wytwarzanie. Zrzesza ponad 110 firm z regionu radomskiego, jej działania ukierunkowane są na ochronę interesów gospodarczych. Izba konsultuje i opiniuje rozwiązania, które są istotne i korzystne dla rozwoju przedsiębiorczości w regionie. Należy także wspomnieć, że Izba Przemysłowo-Handlowa Ziemi Radomskiej realizuje Program Gala Biznesu „Granitowy Tulipan”, który promuje najlepsze efekty ekonomiczne i jakościowe oraz wybitne zdolności menedżerskie, a którego Enea Wytwarzanie była laureatem.

W trakcie piątkowej gali zostały wręczone okolicznościowe podziękowania dla firm, które współpracują z Izbą Przemysłowo-Handlową Ziemi Radomskiej. Wśród nich znalazła się Enea Wytwarzanie, w imieniu spółki głos zabrał wiceprezes Marcin Łukasiewicz – Enea Wytwarzanie aktywnie wspiera inicjatywy społeczne, lecz również, a nawet przede wszystkim projekty strukturalne w zakresie polskiej gospodarki. Rzeczowe zadania realizujemy przy wsparciu wyspecjalizowanej kadry inżynierów oraz menadżerów, wytyczając nowe szlaki pod nowe inwestycje przy zachowaniu nowoczesnych standardów. Staramy się to robić aktywnie i z pełnym zaangażowaniem, podążając za duchem czasu i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskiej gospodarki, jak również społeczności lokalnej. Gratuluję Izbie tak wspaniałego jubileuszu 30-lat działalności, a wszystkim przedsiębiorcom życzę sukcesów oraz realizacji zamierzonych celów.


 

Albert Kopański

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe