„Enea Wytwarzanie w zgodzie z naturą – wspólne z pożegnanie lata” w PSP im. Tadeusza Kościuszki w Głowaczowie

  • 22.09.2021, 14:04
  • Tygodnik OKO
„Enea Wytwarzanie w zgodzie z naturą – wspólne z pożegnanie lata” w PSP…
We wtorek, 21 września w Publicznej Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Głowaczowie odbyło się pożegnanie lata. We wspólnym wydarzeniu udział wzięła społeczność szkolna oraz reprezentacja Enei Wytwarzanie, na czele z Marcinem Łukasiewiczem, wiceprezesem zarządu ds. pracowniczych

Szkolna uroczystość rozpoczęła się od przemówienia pani dyrektor szkoły, wójta gminy Głowaczów, a także wiceprezesa zarządu ds. pracowniczych, który w swoim wystąpieniu nawiązał do zielonego oblicza Elektrowni Kozienice i jego pozytywnego znaczenia dla spuścizny jaką nam zostawiła natura. Wiceprezes zaznaczył również jak istotnym elementem jest współpraca z lokalnymi placówkami oświatowymi, tj. Publiczna Szkoła Podstawowa w Głowaczowie, nawiązując do rozproszonej pomocy dla tych placówek. Intencją Enei Wytwarzanie jest wsparcie dla wszystkich instytucji szkolno-wychowawczych rozsianych w obszarze działania spółki. Ten element ściśle koreluje z miejscowościami, które zamieszkują, i z których pochodzą nasi pracownicy.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, w której udział wzięli uczniowie szkoły wygłaszając wierszyki, wyśpiewując piosenki, a także odgrywając scenki z rekwizytami. Wydarzeniu towarzyszyły wystawy artystyczne prac wykonanych przez uczniów w ramach ogłoszonych konkursów plastycznych, nawiązujących do przyrodniczej strony Enei Wytwarzanie. Nagrody za zwycięskie prace, a także upominki pocieszenia wręczył na scenie między innymi Marcin Łukasiewicz.

Podczas uroczystości obecne były również kobiety z koła gospodyń wiejskich oraz lokalni pszczelarze, którzy to prezentowali swoje wyroby.

Enea Wytwarzanie aktywnie wspiera jednostki z obszaru działania spółki i włącza się w promocję działań proekologicznych.

 


 

Tygodnik OKO

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe