V Mistrzostwa Grupy Enea w Tenisie Stołowym już za nami! Efektowne gry i pokazy

  • 04.10.2021, 16:07 (aktualizacja 04.10.2021, 16:11)
  • Albert Kopański
V Mistrzostwa Grupy Enea w Tenisie Stołowym już za nami! Efektowne gry…
Kilkudziesięciu obecnych oraz emerytowanych pracowników Grupy Enea wzięło udział w V Mistrzostwach Grupy Enea w Tenisie Stołowym. Turniej odbył się w sobotę, 2 października w hali sportowej Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu. Enea Wytwarzanie była sponsorem tego sportowego wydarzenia, a zorganizował je Kozienicki Klub Tenisa Stołowego.

W sobotę, 2 października w hali sportowej Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu kilkudziesięciu zawodników stanęło do walki o podium w Mistrzostwach Grupy Enea w Tenisie Stołowym. Uczestnicy zmierzyli się w pięciu kategoriach: mieszane do 40 roku życia i powyżej 40 roku życia, kobiet oraz w kategoriach ligowców i amatorów.

Wszyscy zawodnicy po podzieleniu na grupy stoczyli pojedynki w kategorii do 40 roku życia i powyżej 40 roku życia. Wśród młodszych zawodników zwycięstwo wywalczył Marcin Pawlak z Enei Operator, II miejsce zdobył Jarosław Kozłowski z Enei Trading, natomiast brązowy medal otrzymał Przemysław Nowak z Enei Centrum. W kategorii powyżej 40 roku życia wygrał Artur Moroz z Enei Wytwarzanie, srebrny medal zdobył Bohdan Jędrzejewski z Enei Operator, brązowy medal również powędrował do Enei Operator, otrzymał go Jarosław Marchalewski.

Wśród kobiet zwycięstwo odniosła Izabela Kościołek z Enei Centrum, drugie miejsce zdobyła Elżbieta Dolot, również z Enei Centrum.

Kategoria poświęcona grze amatorów okazała się zwycięska dla Andrzeja Skowrona z Enei Bioenergia z Połańca, II miejsce zdobył Michał Mikołajczyk z Enei Centrum, zaś brąz Tomasz Marszalik z Enei Połaniec.

W najbardziej prestiżowej kategorii ligowców zwycięstwo wywalczył Marcin Pawlak, który w tym turnieju odniósł podwójną wygraną, srebrny medal otrzymał Artur Moroz, brązowy zaś Bohdan Jędrzejewski.

Gośćmi specjalnymi tego dnia był Tomasz Redzimski, trener klubu Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki oraz jego syn, Miłosz Redzimski, multimedalista Mistrzostw Europy Juniorów i Kadetów. Panowie zaprezentowali bardzo efektowny i interesujący trening, pokazując ciekawe techniki gry w tenisa stołowego. Duet przedstawił także grę pokazową, a wszyscy odważni mieli okazję stoczyć indywidualny pojedynek z młodym mistrzem.

Drobne upominki trafiły również do najstarszego uczestnika turnieju, emerytowanego pracownika Enei Wytwarzanie, Mariana Płachty oraz najmłodszego sędziego, około 10-letniego chłopca.

Oprócz cennych nagród dla zwycięzców każdej kategorii, przewidziane również były dyplomy i upominki dla wszystkich uczestników turnieju.

Albert Kopański

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe