Kozienice z nowym placem zabaw dzięki wsparciu PSE

  • 11.10.2021, 09:48 (aktualizacja 11.10.2021, 09:54)
  • Albert Kopański
Kozienice z nowym placem zabaw dzięki wsparciu PSE
Mieszkańcy Kozienic mogą już korzystać z nowego placu zabaw przy ul. Mickiewicza. Inwestycja zrealizowana została ze środków pozyskanych w ramach dobrosąsiedzkiego programu ,,WzMOCnij swoje otoczenie", organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

W ramach inicjatywy plac zabaw wyposażony został w nowe bezpieczne urządzenia – zestaw rekreacyjny, huśtawki oraz zamykaną piaskownicę. Do tej pory w okolicy nie było miejsca na świeżym powietrzu, na którym najmłodsi mogliby integrować się z rówieśnikami. Nowa przestrzeń wzmocni rozwój dzieci i zachęci je do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Celem programu „WzMOCnij Swoje Otoczenie” PSE jest wyłonienie najlepszych projektów związanych z rozwojem lokalnej infrastruktury, aktywizacją życia społecznego i kulturalnego oraz finansowe wsparcie w ich wdrożeniu, w gminach, w których zlokalizowana jest lub budowana infrastruktura przesyłowa.

Więcej informacji o działalności organizatora programu można znaleźć na stronach raport.pse.pl oraz www.wzmocnijotoczenie.pl.

 

 

Albert Kopański

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe