Energię mamy we krwi! Kolejna akcja honorowego krwiodawstwa w Elektrowni Kozienice za nami

  • 15.11.2021, 10:55 (aktualizacja 15.11.2021, 10:59)
  • Tygodnik OKO
Energię mamy we krwi! Kolejna akcja honorowego krwiodawstwa w Elektrowni…
Aż 18 litrów krwi oddali w środę, 10 listopada w Elektrowni Kozienice honorowi krwiodawcy. Była to już piąta akcja zorganizowana na terenie spółki w tym roku w ramach programu "Energię mamy we krwi", w który zaangażowana jest cała Grupa Enea.


Specjalny punkt medyczny Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Radomiu zorganizowany został w sali konferencyjnej budynku administracji. Na apel organizatorów odpowiedziało 43 chętnych pracowników Elektrowni. Po badaniach do oddania krwi zakwalifikowano 40 osób. Zebrano łącznie 40 jednostek krwi, czyli aż 18 litrów życiodajnego płynu. Mimo panującej epidemii koronawirusa wydarzenie udało się zorganizować w sposób bezpieczny dla krwiodawców i personelu medycznego. Projekt nieustannie cieszy się dużym zainteresowaniem, co widać po liczbie osób chętnych do oddania krwi podczas każdej akcji.

 

Wszystkie dotychczasowe akcje były organizowane wspólnie z aktywnie działającym przy Enei Wytwarzanie Klubem Honorowych Dawców Krwi. W tym roku w akcje włączyły się również Związki Zawodowe działające przy Enei Wytwarzanie.

 

Była to ostatnia, zaplanowana w tym roku na terenie elektrowni akcja krwiodawstwa. Mamy nadzieję, że kolejne, wspólne inicjatywy przed nami, o czym będziemy informować.
 

Tygodnik OKO

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe