Spotkaj się z autorami wyjątkowych prac. Kozienicki Dom Kultury zaprasza na finisaż wystawy

  • 01.02.2022, 10:36 (aktualizacja 01.02.2022, 10:41)
  • Materiał nadesłany
Spotkaj się z autorami wyjątkowych prac. Kozienicki Dom Kultury zaprasza…
To już ostatnie dni wystawy „Zapisane ogniem” – Aleksandra i Bogusław Dobrowolscy w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Wyjątkową okazją do zobaczenia tej ekspozycji będzie jej finisaż. Ten odbędzie się – z udziałem autorów prac – w piątek, 11 lutego, o godz. 17.00.

Ekspozycja jest prezentowana w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego od 3 grudnia 2021 roku, kiedy to odbył się jej wernisaż.

Planowaliśmy, aby w wernisażu udział wzięli autorzy prac. Niestety, w ostatniej chwili okazało się, że nie mogli do nas przyjechać ze względów zdrowotnych. Zależało nam na tym, by umożliwić mieszkańcom spotkanie z artystami, dlatego też ponownie zaprosiliśmy państwa Dobrowolskich i organizujemy finisaż wystawy – wyjaśnia Dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Ekspozycję można oglądać codziennie, w godzinach otwarcia Centrum Kulturalno-Artystycznego, w sali wystawowej. „Zapisane ogniem” to interesująca wystawa ceramiki, zadziwiająca formą, kolorem i tematem. Wystawa będzie prezentowana jeszcze do 13 lutego, dlatego finisaż to jedna z ostatnich okazji żeby się z nią zapoznać.

Z pewnością będzie to okazja do wielu ciekawych rozmów na temat prezentowanej sztuki, a uczestnicy będą mieli okazję zadać pytania, które nie miały szansy wybrzmieć w grudniu. Gorąco zachęcam do udziału w tym wydarzeniu – dodaje Elwira Kozłowska.

Finisaż odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Szczegóły na stronie www.dkkozienice.pl. Na wydarzenie zapraszają Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.


Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe