Informacja o sytuacji w SP ZZOZ w Kozienicach: zakaz dostarczania pacjentom paczek z zewnątrz, zmiana godzin pracy Punktu Pobrań Wymazów

  • 03.02.2022, 09:09 (aktualizacja 03.02.2022, 09:22)
  • Materiał nadesłany
Informacja o sytuacji w SP ZZOZ w Kozienicach: zakaz dostarczania pacjentom… Fot. SP ZZOZ Kozienice
W związku z V falą zakażeń wirusem SARS-CoV-2, a tym samym zwiększoną zachorowalnością na COVID-19 wśród pacjentów i personelu naszej placówki z dniem 02 lutego 2022 roku do odwołania wprowadza się w SP ZZOZ w Kozienicach zakaz dostarczania pacjentom jakichkolwiek przedmiotów i paczek z zewnątrz (przedmiotów użytkowych, żywności, ubrań, kosmetyków, paczek kurierskich itp.). Wyjątek stanowi dostarczanie paczek pacjentom z COVID-19, którzy przebywają w oddziale covidowym.

Przypominamy wszystkim korzystającym ze świadczeń zdrowotnych udzielanych przez SP ZZOZ w Kozienicach o zachowaniu ostrożności i stosowaniu reżimu sanitarnego, w tym zachowanie dystansu, dezynfekcja rąk i nałożenie maseczki przed wejściem do SP ZZOZ w Kozienicach, a wewnątrz na Portierni pozostawienie wierzchniego okrycia. Po wejściu do naszej placówki należy bezpośrednio skierować się do wyznaczonego miejsca udzielania świadczeń, bez zbędnego przemieszczania. Pacjenci ambulatoryjni, którzy nie mogą chodzić po schodach, mogą skorzystać z małej windy przeznaczonej tylko i wyłącznie dla nich, znajdującej się przy wejściu do Oddziału Otolaryngologicznego (po wejściu do budynku Szpitala kierować się na prawo). Również osoby przebywające w oddziałach szpitalnych mają zakaż samodzielnego przemieszczania się między oddziałami.

Niezastosowanie się do zaleceń reżimu sanitarnego może spowodować zwiększenie zachorowań na COVID-19, a tym samym ograniczyć działalność SP ZZOZ w Kozienicach.

Uwaga – od 31 stycznia 2022 ulega zmianie czas pracy Punktu Pobrań Wymazów w kierunku zakażenia SARS CoV-2, t. j.:

  • Poniedziałek – 1100 – 1900.

  • Wtorek – 800 – 1600.

  • Środa – 800 – 1600.

  • Czwartek – 1100 – 1900.

  • Piątek – 800 – 1600.

  • Sobota – 800 – 1600.

  • Niedziela – 8 00 – 1600.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu – (48) 887 181 170.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zaszczepienia się przeciwko COVID-19 w naszym Punkcie Szczepień Powszechnych. Przypominamy, że w ramach Punktu Szczepień dysponujemy zespołem wyjazdowym, który wykonuje procedurę szczepienia w miejscu zamieszkania pacjenta (dotyczy obłożnie chorych, nieopuszczających miejsca zamieszkania). Informację o szczepieniu można uzyskać osobiście w punkcie szczepień oraz pod numerami telefonów: (48) 67 97 231 i (48) 67 97 157 w godzinach pracy Punktu Szczepień Powszechnych.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

Dyrekcja SP ZZOZ w Kozienicach

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe